Get Some In!

Brytyjski tv sitcom z lat 1970

Seriale komediowe podobne do Get Some In!
Seriale komediowe podobne do Get Some In!
Seriale komediowe podobne do Get Some In!
Seriale komediowe podobne do Get Some In!

W roku 1955 nowa grupa rekrutów trafia do bazy Royal Air Force w Skelton, gdzie mają rozpocząć służbę. Tutaj poznają też sierżanta Marsha, który spowoduje, że będą żałować tego, że się urodzili.

Seriale komediowe o tematyce podobnej do Get Some In!

Andy Richter Controls the Universe tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Andy Richter Controls the Universe
6.47110

Andy Richter to przeciętny gość, który wykonuje dosyć zwyczajną pracę - pisze instrukcje obsługi dla firmy produkującej zaawansowaną broń. Jego nudną egzystencję przerywają tylko chwile, kiedy pozwala wyobraźnie przejąć kontrolę.
Are You Being Served? tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Are You Being Served?
9.22110

Pracownicy centrum handlowego Grace Brothers w Londynie - ich prywatne problemy i zawodowe sekrety.
Black Books tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Black Books
6.07110

Bernard Black jest właścicielem małej, staroświeckiej księgarni, która ledwo zarabia na siebie, głównie dzięki umiejętnościom interpersonalnym Bernarda... a raczej ich brakiem. Do pomocy w sklepie zatrudnia Manny’ego, którego przyjazna natura działa mu na nerwy.
Caroline in the City tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Caroline in the City
8.45110

Odnosząca sukcesy autorka publikowanego w gazecie komiksu zatrudnia zamkniętego w sobie artystę Richarda do kolorowania jej rysunków. Jej radosne podejście do życia rodem z Wisconsin nie pozwala jej przejść obok jego cynicznej natury i usilnie stara się go zmienić.
Cheers tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Cheers
7.224110

Stary bostońskie bar o nazwie Zdrówko jest prowadzony przez Sama Malone, byłego zawodowego bejsbolistę i jego dawnego trenera. Nowa kelnerka, Diane, musi się przyzwyczaić do atmosfery tego miejsca - stali bywalcy spędzają tutaj całe popołudnia dyskutując o wszystkich nieistotnych rzeczach na świecie.
Class 3C tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Class 3C
5.611110

Grupa szkolnych przyjaciół chodzących do klasy 3C lubi spędzać razem czas zarówno w szkole, jak i poza nią.
Community tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Community
6.023110

Prawnik Jeff Winger traci licencję na wykonywanie zawodu, kiedy jego pracodawca odkrywa, że okłamał go twierdząc, że posiada on licencjat. Zapisuje się do szkoły dla dorosłych Greendale Community College, gdzie poznaje grupę bardzo nietypowych ludzi.
Corner Gas tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Corner Gas
7.612110

Życie (lub też jego brak) wokół stacji benzynowej w fikcyjnym mieście Dog River w Kanadzie. Atrakcyjna Lacey Burrows po przeprowadzce do miasta otwiera restaurację sąsiadującą ze stacją benzynową. Musi zaadaptować się do panującego wokół powolnego i spokojnego podejścia do życia.
Cougar Town tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Cougar Town
4.420110

Niedawno rozwiedziona samotna matka nastolatniego Travisa postanawia wrócić do randkowania, co powoduje wiele krępujących sytuacji. Ale kiedy już raz poczuła się znowu młoda Jules nie ma zamiaru przestać zachowywać się jak nastolatka.
Dad’s Army tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Dad’s Army
9.218110

W czasie II wojny światowej szykująca się na niemiecką inwazję Wielka Brytania musiała utworzyć oddziały ochotników o nazwie Local Defence Volunteers, a później Home Guard. Serial przedstawia realia tych czasów i ducha Brytyjczyków, którzy nie mając broni byli gotowi stawić czoła Hitlerowi.
Drew Carey Show tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Drew Carey Show
7.68110

Fryzura na zapałkę, okulary z grubymi szkłami i krągłą sylwetka - to właśnie Drew Carey, asystent kierownika kadr w centrum handlowym w Cleveland. Sfrustrowany swoją pracą zawsze może liczyć na swoich przyjaciół.
Friends tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Friends
7.624110

Przyjaciele z czasów szkolnych wprowadzają się do dwóch sąsiednich mieszkań w Nowym Jorku, ale ich przeszłość zaczyna wpływać na obecne wybory zawodowe i miłosne.
Girlfriends tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Girlfriends
4.422110

Serial koncentrujący się na losach czterech czarnoskórych przyjaciółek mieszkających w Los Angeles.
Hardware tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Hardware
4.815110

Sklep z narzędziami gdzieś w Londynie, a w środku czwórka nietypowych facetów - student Steve, dziwak Kenny, weteran Rex oraz Mike, który jest znudzony swoim życiem.
How I Met Your Mother tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
How I Met Your Mother
3.613110

Ted Mosby opowiada swoim dzieciom historię jak poznał ich matkę, ale opowiada to okrężną drogą, co tydzień prezentując inny kawałek swojej przeszłości związanej z jego najlepszym przyjaciółmi: Marshallem, Lily, Robin i Barneyem.
It Ain’t Half Hot Mum tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
It Ain’t Half Hot Mum
6.811110

Żołnierze Royal Artillery Depot Concert Party występujący dla brytyjskich oddziałów w roku 1945 w Deolali w Indiach muszą stawić czoła zagrożeniu ze strony Japończyków, upałom i rewoltom wśród Hindusów, ale nic ich tak nie przeraża jak ich sierżant Williams.
It’s Always Sunny in Philadelphia tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
It’s Always Sunny in Philadelphia
4.014110

Czworo przyjaciół prowadzi mały, zapuszczony bar w Filadelfii, ale kiedy starają się polepszyć swoje życie albo ulepszyć bar zazwyczaj pakują się w środek dosyć surrealistycznych przygód.
Kiss Me Kate tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Kiss Me Kate
6.813110

Kate i Douglas są dwójką psychologów prowadzących własną przychodnię, w której każdego dnia pojawiają się dziwni pacjenci. W dodatku Douglas sam mógłby skorzystać z fachowej pomocy, czyli wszystko spoczywa na barkach Kate.
MASH tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
MASH
7.217110

Serial komediowy, którego fabuła toczy się w amerykańskim szpitalu polowym w trakcie wojny koreańskiej. Wydawałoby się, że to nie najlepsze tło dla komedii, ale wiele się tutaj dzieje - lekarze koncentrują się na uganianiu się za pielęgniarkami, pielęgniarki na unikaniu lekarzy, a dowódca skupia się na unikaniu bycia dowódcą...
Men at Work tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Men at Work
4.012110

Czterech kumpli pracuje razem w redakcji magazynu i spędzają wiele czasu szukając rozwiązań swoich problemów w związkach z kobietami. Lub też braku takowych związków.
Miranda tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Miranda
8.020110

Miranda jest trzydziestoparoletnią dziewczyną (wbrew powszechnemu przekonaniu jest dziewczyną), która prowadzi sklep ze śmiesznymi rzeczami i stara się nie brać życia zbyt poważnie.
New Girl tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
New Girl
4.04110

Młoda Jess dzieli mieszkanie z 3 współlokatorami... męskimi współlokatorami, co prowadzi do dziwnych sytuacji i nietypowych przyjaźni.
Night Court tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Night Court
6.011110

Pewnej nocy sąd na Manhattanie zyskuje nowego sędziego, Harolda T. Stone, który okazuje się nie być zupełnie zwyczajnym sędzią - wielki fan Mela Torme i dziecinnych żartów, woli podążać za swoim sercem niż trzymać się sztywno litery prawa.
Seinfeld tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Seinfeld
9.29110

Kiedyś nazwany serialem o niczym, co dobrze podsumowuje Kroniki Seinfelda. Komik Jerry Seinfeld, jego najlepszy przyjaciel George Costanza, była dziewczyna Elaine Benes i dziwaczny sąsiad Kramer - każde z nich natrafia na nietypowe problemy w prywatnym życiu i znajdyje niezwykłe metody, aby sobie z nimi poradzić.
Taxi tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Taxi
6.024110

Losy grupy nowojorskich taksówkarzy i ich wiecznie kombinującego dyspozytora - dla nich każda noc może oznaczać niebezpieczeństwo, ale też szansę na zarobienie pieniędzy. Widzimy ich kiedy czekają w zajezdni na samochody, gonią za swoimi marzeniami albo pomagają sobie nawzajem.
That ’70s Show tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
That ’70s Show
8.810110

Grupa przyjaciół z Wisconsin mieszka w tej samej okolicy, chodzą do tej samej szkoły i doświadczają tych samych szaleństw, które przyniosły ze sobą lata 1970-te.
The League komedia improwizowana TV seriale komediowe - tv-sitcom
The League
6.44110

Grupa przyjaciół, których łączy pasja do gry w wirtualny futbol i fakt, że nie potrafią wyznaczyć granicy między grą a prawdziwym życiem.
Then Churchill Said to Me tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Then Churchill Said to Me
4.85110

Szeregowiec Percy Potts odgrywa mało istotną rolę w samym centrum najważniejszego miejsca w toczącej II wojnę światową Wielkiej Brytanii - podziemnym bunkrze Winstona Churchilla.
Wings tv sitcom TV seriale komediowe - tv-sitcom
Wings
8.86110

Dwaj bracia, pracowity Joe i lekkoduch Brian, prowadzą malutką linię lotniczą na wyspie Nuntacket i stale muszą walczyć o przetrwanie.


Sezony Get Some In!

1975 Series 1
1976 Series 2
1977 Series 3
1977 Series 4
1978 Series 5

Oglądaj Get Some In!

 Get Some In!


Google+ seriale komediowe info on YouTube
Google+ profile Google+ page blog seriale komediowe science fiction movies great mysteries sci fi radio shows