Ostatnio dodane seriale komediowe


Barak 33 radio seriale komediowe Ostatnio dodane seriale komediowe
Barak 33
7.28110

Co robiłeś w czasie wojny tato? Siedziałem w baraku, nie mogę powiedzieć gdzie, nie mogę powiedzieć czym się zajmowałem, ale to było istotne dla przebiegu wojny.
Radio Active radio seriale komediowe Ostatnio dodane seriale komediowe
Radio Active
6.88110

Stacja Radio Active oferuje szeroką gamę rozrywki - od relacji sportowych do polityki i od religii do rozterek sercowych. A wszystko to w wydaniu nie koniecznie kompetentnych prowadzących.
ElvenQuest radio seriale komediowe Ostatnio dodane seriale komediowe
ElvenQuest
7.611110

Sam Porter jest autorem powieści fantasy. A przynajmniej do momentu, w którym zaczepiają go ludzie pochodzący z innego świata, którzy szukają Wybrańca, który poprowadzi ich w wyprawie po Miecz Asnagaru.
Witamy w naszej wiosce, prosimy ostrożnie najeżdżać radio seriale komediowe Ostatnio dodane seriale komediowe
Witamy w naszej wiosce, prosimy ostrożnie najeżdżać
7.218110

W małej wiosce Cresdon Green gdzieś w Buckinghamshire życie mieszkańców jest monotonne i pozbawione atrakcji. No, może z wyjątkiem statków kosmicznych Obcych, którzy dokonali inwazji na wieś i odcięli ją od reszty świata.
Oh, bracie! tv sitcom Ostatnio dodane seriale komediowe
Oh, bracie!
4.410110

Brat Dominik jest dobrodusznym człowiekiem, który nie może nic poradzić na to, że ma po prostu pecha. Zakon, w którym przebywa musiał utworzyć specjalny fundusz na pokrycie kosztów jego wypadków...
Archer tv serial animowany Ostatnio dodane seriale komediowe
Archer
6.811110

Sterling Archer jest super-szpiegiem. A przynajmniej tak sądzi, w rzeczywistości jest niedojrzałym kobieciarzem, który nie stroni od kieliszka. Ale czego można się spodziewać skoro jego matka jest jednocześnie jego szefową, a jego kryptonim to Księżna.
Dear John tv sitcom Ostatnio dodane seriale komediowe
Dear John
5.68110

Nauczyciel John Lacey pewnego dnia po powrocie do domu nie zastał w nim swojej żony, a jedynie krótką notkę, że jego małżonka postanowiła zostawić go dla jego najlepszego przyjaciela. John nie potrafi poradzić sobie z nową sytuacją i szuka pomocy w grupie podobnych sobie ludzi.
Bruiser program skeczowy Ostatnio dodane seriale komediowe
Bruiser
5.214110

Program skeczowy napisany przez duet David Mitchell i Robert Webb, z pomocą autorów takich, jak Richard Ayoade, Ricky Gervais, Matt Holness oraz James Bachman.
That Mitchell and Webb Look program skeczowy Ostatnio dodane seriale komediowe
That Mitchell and Webb Look
7.615110

Program skeczowy pary komików Robert Webb i David Mitchell.
The Mitchell and Webb Situation program skeczowy Ostatnio dodane seriale komediowe
The Mitchell and Webb Situation
3.610110

Duet komików David Mitchell i Robert Webb w swoim pierwszym solowym projekcie - programie skeczowym pokazującym urywki z życia różnych ludzi, od nieudolnych pisarzy po szczęśliwych trampów.
Bottle Boys tv sitcom Ostatnio dodane seriale komediowe
Bottle Boys
4.413110

Mleczarze pracujący w Dawson’s Dairies dostarczają mleko mieszkańcom przedmieść Londynu, ale mleko nie jest ich głównym tematem rozmów w stołówce.
The Wackers tv sitcom Ostatnio dodane seriale komediowe
The Wackers
4.011110

Clarcksonowie, to dosyć typowa liverpoolska rodzina - mieszkają w malutkim domu z czerwonej cegły, w którym nie ma miejsca na prywatność. Głowa rodziny Billy Clarkson właśnie wraca z 2-letniego rejsu na statku handlowym. A przynajmniej oficjalnie, bo nieoficjalnie spędził ostatnie miesiące w więzieniu...
The Dustbinmen tv sitcom Ostatnio dodane seriale komediowe
The Dustbinmen
5.66110

Ekipa numer 3 - czterech kompletnie różnych ludzi, którzy mają ze sobą wspólną jedną istotną cechę: zamiłowanie do unikania pracy i pożytkowania czasu na szukanie sposobów dorobienia pieniędzy bez wysiłku.
Hotel na peryferiach tv sitcom Ostatnio dodane seriale komediowe
Hotel na peryferiach
6.07110

Po wielu latach dziaalnoci sklep Grace Brothers zostaje zamknity w zwizku ze mierci "modego" Pana Grace, a zatrudnieni jeszcze nieliczni pracownicy otrzymuj niepokojc wiadomo - ich fundusz emerytalny tak naprawd nie istnieje. Ale jest jeszcze dla nich pewna nadzieja...
Lateline tv sitcom Ostatnio dodane seriale komediowe
Lateline
4.017110

Wieczorny program informacyjny Lateline jest przykładem profesjonalizmu i jego oddani pracownicy każdego dnia nie szczędzą wysiłku, aby zdobyć wartościowe informacje. A przynajmniej tak to wygląda na zewnątrz...
Saturday Night Live program skeczowy Ostatnio dodane seriale komediowe
Saturday Night Live
6.02110

Legendarny amerykański program skeczowy od ponad 40 lat nadawany na żywo z Nowego Jorku i korzystający z talentów czołowych amerykańskich komików.
Och, ojcze! tv sitcom Ostatnio dodane seriale komediowe
Och, ojcze!
6.09110

Urodzony pechowiec Ojciec Dominik opuszcza mury klasztoru, by zostać księdzem katolickim w małej parafii. Ojciec Harris wita swojego nowego wikarego z nadzieją w sercu, ale ten stan nie potrwa długo.
Pobłogosław mnie, ojcze tv sitcom Ostatnio dodane seriale komediowe
Pobłogosław mnie, ojcze
4.811110

Młody ksiądz Neil Boyd przybywa na swoją pierwszą placówkę - niewielką parafię Saint Jude pod Londynem, gdzie doświadczony ojciec Duddleswell wprowadzi go w arkana bycia kapłanem.
All at No 20 tv sitcom Ostatnio dodane seriale komediowe
All at No 20
4.05110

Po śmierci swojego męża Sheila Haddon ma problemy ze spłacaniem hipoteki za dom. Kiedy już jest bliska poddania się wpada na pomysł, który pozwoli jej zachować dom - wynajmowanie pokoi lokatorom.
Bonjour la Classe tv sitcom Ostatnio dodane seriale komediowe
Bonjour la Classe
5.65110

Laurence Didcott, młody i nieco nadgorliwy nauczyciel francuskiego, dołącza do kadry Mansion School, prywatnej szkoły z długimi tradycjami. Jego idealistyczne podejście do nauczania będzie musiało się zmierzyć z realiami prywatnej szkoły.

Google+ seriale komediowe info on YouTube
Google+ profile Google+ page blog seriale komediowe war movies great mysteries sci fi short stories