Ostatnio dodane seriale komediowe


Dear John tv sitcom Ostatnio dodane seriale komediowe
Dear John
5.619110

Nauczyciel John Lacey pewnego dnia po powrocie do domu nie zastał w nim swojej żony, a jedynie krótką notkę, że jego małżonka postanowiła zostawić go dla jego najlepszego przyjaciela. John nie potrafi poradzić sobie z nową sytuacją i szuka pomocy w grupie podobnych sobie ludzi.
Bruiser program skeczowy Ostatnio dodane seriale komediowe
Bruiser
5.223110

Program skeczowy napisany przez duet David Mitchell i Robert Webb, z pomocą autorów takich, jak Richard Ayoade, Ricky Gervais, Matt Holness oraz James Bachman.
That Mitchell and Webb Look program skeczowy Ostatnio dodane seriale komediowe
That Mitchell and Webb Look
7.624110

Program skeczowy pary komików Robert Webb i David Mitchell.
The Mitchell and Webb Situation program skeczowy Ostatnio dodane seriale komediowe
The Mitchell and Webb Situation
3.67110

Duet komików David Mitchell i Robert Webb w swoim pierwszym solowym projekcie - programie skeczowym pokazującym urywki z życia różnych ludzi, od nieudolnych pisarzy po szczęśliwych trampów.
Bottle Boys tv sitcom Ostatnio dodane seriale komediowe
Bottle Boys
4.419110

Mleczarze pracujący w Dawson’s Dairies dostarczają mleko mieszkańcom przedmieść Londynu, ale mleko nie jest ich głównym tematem rozmów w stołówce.
The Wackers tv sitcom Ostatnio dodane seriale komediowe
The Wackers
4.025110

Clarcksonowie, to dosyć typowa liverpoolska rodzina - mieszkają w malutkim domu z czerwonej cegły, w którym nie ma miejsca na prywatność. Głowa rodziny Billy Clarkson właśnie wraca z 2-letniego rejsu na statku handlowym. A przynajmniej oficjalnie, bo nieoficjalnie spędził ostatnie miesiące w więzieniu...
The Dustbinmen tv sitcom Ostatnio dodane seriale komediowe
The Dustbinmen
5.618110

Ekipa numer 3 - czterech kompletnie różnych ludzi, którzy mają ze sobą wspólną jedną istotną cechę: zamiłowanie do unikania pracy i pożytkowania czasu na szukanie sposobów dorobienia pieniędzy bez wysiłku.
Hotel na peryferiach tv sitcom Ostatnio dodane seriale komediowe
Hotel na peryferiach
6.025110

Po wielu latach działalności sklep Grace Brothers zostaje zamknięty w związku ze śmiercią "młodego" Pana Grace, a zatrudnieni jeszcze nieliczni pracownicy otrzymują niepokojącą wiadomość - ich fundusz emerytalny tak naprawdę nie istnieje. Ale jest jeszcze dla nich pewna nadzieja...
Lateline tv sitcom Ostatnio dodane seriale komediowe
Lateline
4.022110

Wieczorny program informacyjny Lateline jest przykładem profesjonalizmu i jego oddani pracownicy każdego dnia nie szczędzą wysiłku, aby zdobyć wartościowe informacje. A przynajmniej tak to wygląda na zewnątrz...
Saturday Night Live program skeczowy Ostatnio dodane seriale komediowe
Saturday Night Live
6.011110

Legendarny amerykański program skeczowy od ponad 40 lat nadawany na żywo z Nowego Jorku i korzystający z talentów czołowych amerykańskich komików.
Och, ojcze! tv sitcom Ostatnio dodane seriale komediowe
Och, ojcze!
6.04110

Urodzony pechowiec Ojciec Dominik opuszcza mury klasztoru, by zostać księdzem katolickim w małej parafii. Ojciec Harris wita swojego nowego wikarego z nadzieją w sercu, ale ten stan nie potrwa długo.
Pobłogosław mnie, ojcze tv sitcom Ostatnio dodane seriale komediowe
Pobłogosław mnie, ojcze
4.823110

Młody ksiądz Neil Boyd przybywa na swoją pierwszą placówkę - niewielką parafię Saint Jude pod Londynem, gdzie doświadczony ojciec Duddleswell wprowadzi go w arkana bycia kapłanem.
All at No 20 tv sitcom Ostatnio dodane seriale komediowe
All at No 20
4.06110

Po śmierci swojego męża Sheila Haddon ma problemy ze spłacaniem hipoteki za dom. Kiedy już jest bliska poddania się wpada na pomysł, który pozwoli jej zachować dom - wynajmowanie pokoi lokatorom.
Bonjour la Classe tv sitcom Ostatnio dodane seriale komediowe
Bonjour la Classe
5.61110

Laurence Didcott, młody i nieco nadgorliwy nauczyciel francuskiego, dołącza do kadry Mansion School, prywatnej szkoły z długimi tradycjami. Jego idealistyczne podejście do nauczania będzie musiało się zmierzyć z realiami prywatnej szkoły.
Swift and Shift Couriers tv sitcom Ostatnio dodane seriale komediowe
Swift and Shift Couriers
7.220110

Amanda Doyle zostaje nowym kierownikiem rejonu w firmie Swift and Shift Couriers. Odwiedzając jeden z oddziałów firmy jest zszokowana pracującymi tam ludźmi. I wy też będziecie...
Ojcowie tv sitcom Ostatnio dodane seriale komediowe
Ojcowie
4.823110

Eli i Warner z powodzeniem prowadzą własne studio produkujące gry komputerowe. Zadowoleni ze swojego życia muszą się przygotować na szok, kiedy do ich domów muszą wprowadzić się ich ojcowie.
Średniaki tv sitcom Ostatnio dodane seriale komediowe
Średniaki
8.410110

Po rozwodzie rodziców Will przenosi się z prywatnej szkoły do publicznej, gdzie poznaje trójkę nowych przyjaciół... równie dziwacznych jak on sam.
Miranda tv sitcom Ostatnio dodane seriale komediowe
Miranda
8.025110

Miranda jest trzydziestoparoletnią dziewczyną (wbrew powszechnemu przekonaniu jest dziewczyną), która prowadzi sklep ze śmiesznymi rzeczami i stara się nie brać życia zbyt poważnie.
Wirtualna liga komedia improwizowana Ostatnio dodane seriale komediowe
Wirtualna liga
6.423110

Grupa przyjaciół, których łączy pasja do gry w wirtualny futbol i fakt, że nie potrafią wyznaczyć granicy między grą a prawdziwym życiem.
Chłopaki z baraków mockumentary Ostatnio dodane seriale komediowe
Chłopaki z baraków
5.623110

Sunnyvale Trailer Park w Dartmouth w Nowej Szkocji słynie w okolicy jako epicentrum przestępczości, głównie za sprawą Juliana i Ricky’ego, drobnych przestępców, którzy dorastali tutaj, a teraz starają się zarobić na życie przy najmniejszym możliwym nakładzie sił i środków.

Google+ seriale komediowe info on YouTube
Google+ profile Google+ page blog seriale komediowe war movies great mysteries sci fi tv shows