Nowe seriale komediowe


Amerykański tata tv serial animowany Nowe seriale komediowe
Amerykański tata
3.618110

Stan Smith pracuje dla CIA, co nie oznacza, że nie może być dobrym ojcem i kochającym mężem. To oznacza tylko, że ma obcego w pokoju gościnnym i czasami musi wyjechać wcześniej do pracy, żeby wysadzić coś po drodze.
Babie lato tv sitcom Nowe seriale komediowe
Babie lato
5.65110

Trójka podstarzałych mieszkańców Yorkshire spędza dnie na kręceniu się po mieście i okolicach i szukaniu sposobów na zabicie czasu lub poczucie się znowu młodym.
Biuro US mockumentary Nowe seriale komediowe
Biuro US
2.820110

Amerykański remake brytyjskiego serialu The Office pokazującego życie pracowników lokalnego oddziału firmy papierniczej. Niekompetentny menedżer ustawicznie stawia siebie i pracowników w niezręcznych sytuacjach.
Brooklyn 9-9 tv sitcom Nowe seriale komediowe
Brooklyn 9-9
7.219110

Detektywi z brooklińskiego 99 posterunku mają swoje własne metody prowadzenia dochodzeń i zazwyczaj nie są to te najbardziej oczywiste metody. Ich nowy zwierzchnik, pierwszy czarny gej, który awansował na kapitana, stara się utemperować ich ułańską fantazję.
Byli tv sitcom Nowe seriale komediowe
Byli
5.68110

Trzech rozwodników wprowadza się do jednego mieszkania należącego do adwokat, która zajmowała się ich sprawami rozwodowymi. Ma ona nadzieję, że będą w stanie pomagać sobie nawzajem z traumą, ale zamiast tego zaczynają przejmować od siebie najgorsze nawyki.
Cabin Pressure radio seriale komediowe Nowe seriale komediowe
Cabin Pressure
8.412110

MJN Air, to mała czarterowa linia lotnicza, która poleci wszędzie i z dowolnym ładunkiem stosując jednakowy profesjonalizm i oddanie. A przynajmniej oddanie...
Californication komediodramat Nowe seriale komediowe
Californication
2.423110

Wypalony zawodowo pisarz Hank Moody wyjeżdża do Kalifornii, aby zebrać materiały do nowej książki i spędzić nieco czasu z byłą żoną i córką. Długa lista orgii znaczy każdy jego krok.
Chłopaki z baraków mockumentary Nowe seriale komediowe
Chłopaki z baraków
5.612110

Sunnyvale Trailer Park w Dartmouth w Nowej Szkocji słynie w okolicy jako epicentrum przestępczości, głównie za sprawą Juliana i Ricky’ego, drobnych przestępców, którzy dorastali tutaj, a teraz starają się zarobić na życie przy najmniejszym możliwym nakładzie sił i środków.
Community tv sitcom Nowe seriale komediowe
Community
6.025110

Prawnik Jeff Winger traci licencję na wykonywanie zawodu, kiedy jego pracodawca odkrywa, że okłamał go twierdząc, że posiada on licencjat. Zapisuje się do szkoły dla dorosłych Greendale Community College, gdzie poznaje grupę bardzo nietypowych ludzi.
Cougar Town: miasto kocic tv sitcom Nowe seriale komediowe
Cougar Town: miasto kocic
4.46110

Niedawno rozwiedziona samotna matka nastolatniego Travisa postanawia wrócić do randkowania, co powoduje wiele krępujących sytuacji. Ale kiedy już raz poczuła się znowu młoda Jules nie ma zamiaru przestać zachowywać się jak nastolatka.
Daleko od noszy tv sitcom Nowe seriale komediowe
Daleko od noszy
2.48110

Realia bardzo, bardzo złego szpitala pełnego niekompetentnych chirurgów, nierozgarniętych pielęgniarek i sprzętu, który nie napawa optymizmem.
Doktor Martin komediodramat Nowe seriale komediowe
Doktor Martin
6.816110

Doktor Martin Ellingham przenosi się do małego miasteczka Portwenn w Kornwalii, gdzie spędził część dzieciństwa. Na miejscu poznaje dosyć ekscentrycznych sąsiadów i pacjentów, ale o nim samym też nie można powiedzieć, że jest zupełnie typowym lekarzem.
Dorastająca nadzieja tv sitcom Nowe seriale komediowe
Dorastająca nadzieja
5.217110

Jimmy musi szybko dorosnąć i przyjąć rolę samotnego ojca po tym jak rodzi się jego córka Hope, a jej matka, z którą spędził tylko jedną noc, trafia do więzienia.
Dostawa na telefon tv sitcom Nowe seriale komediowe
Dostawa na telefon
6.88110

Todd Dempsy wraca o biura, które menedżerem ma właśnie zostać, ale dowiaduje się call center, którym będzie zarządzał zostało przeniesione. Do Mombaju w Indiach...
Dwie spłukane dziewczyny tv sitcom Nowe seriale komediowe
Dwie spłukane dziewczyny
2.425110

Dwie młode dziewczyny pracujące jako kelnerki, sprytna Max oraz córka aresztowanego milionera Caroline, łączą siły, aby otworzyć swój własny interes - sklep z babeczkami. Jedyne, czego potrzebują to pieniądze...
Dwóch i pół tv sitcom Nowe seriale komediowe
Dwóch i pół
5.619110

Po rozwodzie Alan jest zmuszony wprowadzić się do domku przy plaży swojego nieodpowiedzialnego brata Charliego. Ale razem z nim wprowadza się też jego nastoletni syn, co zmienia życie ich obu.
Fugirantka tv sitcom Nowe seriale komediowe
Fugirantka
3.624110

Senator Selina Meyer zostaje wiceprezydentem Stanów Zjednoczonych, co jest złą wiadomością dla Stanów Zjednoczonych biorąc pod uwagę jej talent do wpadek.
Futurama tv serial animowany Nowe seriale komediowe
Futurama
7.621110

Dostawca pizzy Philip J. Fry zostaje przypadkiem zamrożony w kapsule kriogenicznej na 1000 lat i w roku 3000 powraca do życia, aby zobaczyć jak bardzo Ziemia zmieniła się w tym czasie.
Głowa rodziny tv serial animowany Nowe seriale komediowe
Głowa rodziny
6.416110

Peter Griffin nie jest dobrym ojcem, nie jest dobrym mężem ani dobrym przyjacielem... co czyni go dobrym materiałem na głównego bohatera serialu komediowego. Otoczony przez równie barwne postaci, co on sam ciągle pakuje się w dwóznaczne sytuacje.
Jak ja nie znoszę mojej córki tv sitcom Nowe seriale komediowe
Jak ja nie znoszę mojej córki
4.812110

Rozwódka Annie i jej najlepsza przyjaciółka Nikki mają problemy wychowawcze ze swoimi nastoletnimi córkami i nie mają pojęcia jak sobie z tym poradzić, a ich ojcowie też nie są wielką pomocą.
Jak ojciec coś palnie, to... tv sitcom Nowe seriale komediowe
Jak ojciec coś palnie, to...
6.013110

Po utracie pracy Henry jest zmuszoy wprowadzić się do swojego ojca, emerytowanego wojskowego lekarza, którego nie cieszy wizja porzucenia obecnego trybu życia.
Jak poznałem waszą matkę tv sitcom Nowe seriale komediowe
Jak poznałem waszą matkę
3.612110

Ted Mosby opowiada swoim dzieciom historię jak poznał ich matkę, ale opowiada to okrężną drogą, co tydzień prezentując inny kawałek swojej przeszłości związanej z jego najlepszym przyjaciółmi: Marshallem, Lily, Robin i Barneyem.
Jak się robi olimpiadę? mockumentary Nowe seriale komediowe
Jak się robi olimpiadę?
4.418110

Kamery dokumentują sukcesy i wpadki (chociaż głównie wpadki) ekipy stojącej za organizacją olimpiady w Londynie w roku 2012.
Jeden gniewny Charlie tv sitcom Nowe seriale komediowe
Jeden gniewny Charlie
3.26110

Były zawodowy bejsbolista prowadzi zajęcia z kontroli gniewu, ale sam powinien brać udziałw podobnej terapii.
Jess i chłopaki tv sitcom Nowe seriale komediowe
Jess i chłopaki
4.05110

Młoda Jess dzieli mieszkanie z 3 współlokatorami... męskimi współlokatorami, co prowadzi do dziwnych sytuacji i nietypowych przyjaźni.
Jesteś tam, Chelsea? tv sitcom Nowe seriale komediowe
Jesteś tam, Chelsea?
2.09110

Chelsea Newman to dwudziestoparoletnia kelnerka pracująca w barze, co akurat dobrze się składa, bo jej hobby to alkohol i przygodne znajomości.
Job Lot tv sitcom Nowe seriale komediowe
Job Lot
6.02110

Trish Collingwood jest kierowniczką centrum biura obsługi bezrobotnych, ale jej entuzjazm do pracy nie przekłada się na podejście jej pracowników do interesantów.
Jonah z Tonga mockumentary Nowe seriale komediowe
Jonah z Tonga
2.419110

Nastolatek Jonah pochodzący z Tonga przenosi się do Australii, aby zacząć nowe życie, ale od samego początku ciągle wpada w kłopoty w nowej szkole, zazwyczaj z wyboru.
Korporacja według Teda tv sitcom Nowe seriale komediowe
Korporacja według Teda
5.613110

Wielka korporacja Veridian Dynamics należy do tych przedsiębiorstw, które produkują wszystko i wiedzą wszystko. Serial prezentuje ludzi stojących za sukcesem takich firm.
Life of Riley tv sitcom Nowe seriale komediowe
Life of Riley
3.68110

Świeżo poślubieni Maddy i Jim rozpoczynają nowe życie pod jednym dachem wraz z dziećmi z poprzednich związków.
Melissa & Joey tv sitcom Nowe seriale komediowe
Melissa & Joey
5.211110

Radna Mel Burke musi zaopiekować się swoją siostrzenicą i jej bratem po tym, jak ich matka zostaje aresztowana za przekręty finansowe. A że ma już sporo na głowie zatrudnia Joey w charakterze mieszkającego w jej domu opiekuna dla nastolatków.
Męska robota tv sitcom Nowe seriale komediowe
Męska robota
4.06110

Czterech kumpli pracuje razem w redakcji magazynu i spędzają wiele czasu szukając rozwiązań swoich problemów w związkach z kobietami. Lub też braku takowych związków.
Miasteczko South Park tv serial animowany Nowe seriale komediowe
Miasteczko South Park
7.612110

Animowany serial o trzecioklasistach z miasteczka South Park, które znacznie odbiega od stereotypu cichego zakątka, w którym niewiele się dzieje.
Mike i Molly tv sitcom Nowe seriale komediowe
Mike i Molly
6.86110

Policjant Mike i nauczycielka Molly spotykają się przypadkiem na spotkaniu anonimowych obżartuchów i zakochują w sobie, ale ich rodziny nie ułatwiają im wcale tego związku.
Miranda tv sitcom Nowe seriale komediowe
Miranda
8.024110

Miranda jest trzydziestoparoletnią dziewczyną (wbrew powszechnemu przekonaniu jest dziewczyną), która prowadzi sklep ze śmiesznymi rzeczami i stara się nie brać życia zbyt poważnie.
Moja rodzinka tv sitcom Nowe seriale komediowe
Moja rodzinka
7.620110

Typowa angielska rodzina z przedmieścia - dentysta Ben, jego żona Susan i trójka rozkosznych dzieci. Problem polega na tym, że żadne z nich nie bardzo przepada za pozostałymi.
Nie zadzieraj z zołzą spod 23 tv sitcom Nowe seriale komediowe
Nie zadzieraj z zołzą spod 23
3.617110

Naiwna dziewczyna z małego miasteczka przenosi się do Nowego Jorku, gdzie jej współlokatrką zostaje Chloe - pozbawiona wszelkiej moralności typowa mieszkanka metropolii.
Nowe przygody starej Christine tv sitcom Nowe seriale komediowe
Nowe przygody starej Christine
5.622110

Kiedy jej mąż ponownie żeni się (także z dziewczyną o imieniu Christine) stara Christine jako samotna matka znajduje sposoby, aby przejąć kontrolę nad swoim życiem, ale zazwyczaj nie są to najlepsze sposoby.
Ochroniarz królowej tv sitcom Nowe seriale komediowe
Ochroniarz królowej
4.47110

Były wojskowy, który służył w Irlandii Północnej teraz jest jednym ze strażników Buckingham Palace... a dokładniej parkingu przy pałacu. Ale mimo to nowe obowiązki są dla niego nie lada wyzwaniem, jak zresztą dla pozostałych strażników.
Odporna na miłość tv sitcom Nowe seriale komediowe
Odporna na miłość
4.816110

Rebecca Thomas jako samotna matka postanawia wrócić do randkowania desperacko potrzebując pomocy przyjaciół.
Ojcowie tv sitcom Nowe seriale komediowe
Ojcowie
4.82110

Eli i Warner z powodzeniem prowadzą własne studio produkujące gry komputerowe. Zadowoleni ze swojego życia muszą się przygotować na szok, kiedy do ich domów muszą wprowadzić się ich ojcowie.
Peep Show tv sitcom Nowe seriale komediowe
Peep Show
6.414110

Mark pracuje w biurze firmy ubezpieczeniowej, jest odpowiedzialny, rzetelny i nudny. Jeremy, to bezrobotny domorosły muzyk, który jest przeciwieństwem Marka. Dzielą wspólne mieszkanie i w pewien sposób uzupełniają się nawzajem.
Pępek świata tv sitcom Nowe seriale komediowe
Pępek świata
6.06110

Rodzina Heck z Orson w Indianie - dwoje ciężko pracujących rodziców i trójka bardzo nietypowych dzieci. Obserwujemy ich codzienne porażki i rzadkie i malutkie sukcesy.
Pingwiny z Madagaskaru tv serial animowany Nowe seriale komediowe
Pingwiny z Madagaskaru
7.619110

Tylko te cztery pingwiny mogą ocalić świat... A przynajmniej Zoo w nowojorskim Central Parku, w którym mieszkają.
Podmiejski czyściec tv sitcom Nowe seriale komediowe
Podmiejski czyściec
4.821110

George, mieszkający wraz z córką w Nowym Jorku samotny ojciec, obawia się, że ulega ona złemy wpływowi otoczenia i postanawia, że muszą się przenieść na przedmieścia. Mimo, iż jest tutaj bezpieczniej, to życie nie jest wcale tak proste jak mu się wydawało.
Pohamuj entuzjazm komedia improwizowana Nowe seriale komediowe
Pohamuj entuzjazm
4.46110

Larry David, współtwórca serialu Seinfeld, który przedstawiał historie oparte na jego przeszłości, tym razem pokazuje jak naprawdę wygląda jego życie. Przynajmniej mniej więcej - serial jest improwizowany przez aktorów.
Robot Chicken tv serial animowany Nowe seriale komediowe
Robot Chicken
4.412110

Szalony naukowiec tworzy zmechanizowanego kurczaka, a potem zmusza go do oglądania telewizji, ale nie są to programy jakich można by się spodziewać.
Rockefeller Plaza 30 tv sitcom Nowe seriale komediowe
Rockefeller Plaza 30
4.819110

Spojrzenie na drugą stronę kamer w fikcyjnym programie komediowym TGS with Tracy Jordan, gdzie życie scenarzystki i producentki Liz Lemon jest ciągłą walką z kaprysami szefów i konfliktami pomiędzy obsadą i autorami tekstów.
Sarah Silverman tv sitcom Nowe seriale komediowe
Sarah Silverman
4.01110

Sarah Silverman bierze się za wszelkie kontrowersyjne tematy, jakie tylko wpadną jej w ręce - rasizm, narkotyki, lizanie psich tyłków...
Simpsonowie tv serial animowany Nowe seriale komediowe
Simpsonowie
7.63110

Simpsonowie - przeciętna amerykańska rodzina żyjąca w przeciętnym amerykańskim miasteczku Springfield i prowadząca zupełnie nieprzeciętne życie.
Sposób użycia tv sitcom Nowe seriale komediowe
Sposób użycia
4.06110

Trzy pary ludzi i trzy zupełnie różne relacje pomiędzy nimi - Jeff i Audrey małżeństwo z dłuższym stażem, Adam i Jennifer przygotowujący się do ślubu oraz kobieciarz Russell i jego uciemiężony asystent Timmy.
Sto pociech tv sitcom Nowe seriale komediowe
Sto pociech
6.413110

Pete i Sue mają trójkę cudownych dzieci. A przynajmniej wydają się cudowne jeżeli nie musisz spędzać z nimi każdego dnia - w ich domu wychowanie dzieci, to wieczna walka o przejęcie kontroli.
Straszny film film seria komediowa Nowe seriale komediowe
Straszny film
4.014110

Seria komedii parodiujących wszelkie popularne horrory, jak również inne gatunki, i wytykających typowe schematy dla hollywoodzkich produkcji.
Swift and Shift Couriers tv sitcom Nowe seriale komediowe
Swift and Shift Couriers
7.224110

Amanda Doyle zostaje nowym kierownikiem rejonu w firmie Swift and Shift Couriers. Odwiedzając jeden z oddziałów firmy jest zszokowana pracującymi tam ludźmi. I wy też będziecie...
Tak, panie premierze 2013 tv sitcom Nowe seriale komediowe
Tak, panie premierze 2013
6.019110

Współczesny aneks do klasycznego sitcomu "Tak, panie premierze" - James Hacker stawia czoło kryzysowi ekonomicznemu w Europie i Szkotom domagającym się odłączenia od Wielkiej Brytanii.
Technicy-magicy tv sitcom Nowe seriale komediowe
Technicy-magicy
7.219110

Dwójka informatyków pracujących w dużej korporacji pewnego dnia zostaje postawiona w dziwnym położeniu - nowozatrudniona kobieta, która nie ma pojęcia o komputerach zostaje ich zwierzchnikiem. Ale ta zmiana może być dla nich zbawienna.
Teoria wielkiego podrywu tv sitcom Nowe seriale komediowe
Teoria wielkiego podrywu
8.07110

Życie czwórki pracowników uniwersytetu w Pasadenie zmienia się całkowicie, kiedy poznają Penny - zupełnie normalną dziewczynę. Od tego momentu nic już nie będzie takie jak wcześniej.
That Mitchell and Webb Look program skeczowy Nowe seriale komediowe
That Mitchell and Webb Look
7.620110

Program skeczowy pary komików Robert Webb i David Mitchell.
The Thick of It mockumentary Nowe seriale komediowe
The Thick of It
6.812110

Departament Spraw Socjalnych jest kierowany przez niezbyt rozgarniętych ludzi pod wodzą nieco guzdrałowatego ministra. Na szczęście zawsze mogą liczyć na eksperta PR Malcolma Tuckera, który udzieli im ojcowskiej rady lub... wystraszy nie na żarty.
Trollied tv sitcom Nowe seriale komediowe
Trollied
6.420110

Sceny z codziennego życia załogi supermarketu Valco w Watford - łagodnego menedżera Gavina, jego neurotycznej asystentki Julie, leniwych pracowników i niemiłych klientów.
U nas w Filadelfii tv sitcom Nowe seriale komediowe
U nas w Filadelfii
4.03110

Czworo przyjaciół prowadzi mały, zapuszczony bar w Filadelfii, ale kiedy starają się polepszyć swoje życie albo ulepszyć bar zazwyczaj pakują się w środek dosyć surrealistycznych przygód.
Whitney tv sitcom Nowe seriale komediowe
Whitney
4.423110

Alex i Whitney nie mogliby bardziej różnić się od siebie charakterami, ale razem tworzą szczęśliwą parę, której ślub nie jest do niczego potrzebny.
Wirtualna liga komedia improwizowana Nowe seriale komediowe
Wirtualna liga
6.425110

Grupa przyjaciół, których łączy pasja do gry w wirtualny futbol i fakt, że nie potrafią wyznaczyć granicy między grą a prawdziwym życiem.
Witam panie tv sitcom Nowe seriale komediowe
Witam panie
4.814110

Niezdarny i pechowy Anglik zamieszkuje w Kalifornii, gdzie stara się nie wyróźniać z tłumu i znaleźć swoją kobietę marzeń.
Złe wychowanie tv sitcom Nowe seriale komediowe
Złe wychowanie
6.83110

Alfie Wickers jest nauczycielem w Abbey Grove School w Watford, ale problem polega na tym, że jest bardziej niedojrzały niż jego uczniowie.
Źli chłopcy mockumentary Nowe seriale komediowe
Źli chłopcy
5.624110

Pseudodokument prezentujący życie kilku nastolatków z różnych części świata, ale z jedną cechą wspólną - pod wpływem presji zaczynają popadać w problemy przez swoją wybuchową naturę.
Średniaki tv sitcom Nowe seriale komediowe
Średniaki
8.49110

Po rozwodzie rodziców Will przenosi się z prywatnej szkoły do publicznej, gdzie poznaje trójkę nowych przyjaciół... równie dziwacznych jak on sam.
Świat według Mindy tv sitcom Nowe seriale komediowe
Świat według Mindy
5.619110

Mindy Lahiri jest Hinduską i pracuje jako ginekolog w niewielkieh przychodni. Jej życie prywatne to całkowity chaos - jej oczekiwania rodem z komedii romantycznych są bardzo odległe od rzeczywistości.

Google+ seriale komediowe info on YouTube
Google+ profile Google+ page blog seriale komediowe american war movies great mysteries sci fi books