Best American seriale komediowe


Police Squad! tv sitcom Best American seriale komediowe
Police Squad!
1025110

Detektyw Frank Drebin jest jednym z najlepszych detektywów w Police Squad - inteligentny, oddany służbie, a co najważniejsze kompletnie nieprzewidywalny tak samo jak historie, w których bierze udział.
Czy leci z nami pilot? film seria komediowa Best American seriale komediowe
Czy leci z nami pilot?
1018110

Parodia popularnych w latach 1970-tych filmów katastroficznych - były pilot wojskowy stara się ratować swój związek ze stewardessą i wsiada do samolotu pasażerskiego, na pokładzie którego jest ona. Jego umiejętności pilotażu wkrótce okażą się bezcenne.
Jak pan może, panie doktorze tv sitcom Best American seriale komediowe
Jak pan może, panie doktorze
9.615110

John Becker jest świetnym lekarzem, ale jego cyniczna natura powstrzymuje ludzi przed lubieniem go. Chociaż kiedyś był świetnie zapowiadającym się diagnostą teraz prowadzi niewielką przychodnię na Bronxie. John jest świetny ze stetoskopem w ręku, ale jedyne, czego nie cierpi to pacjenci.
Hot Shots! film seria komediowa Best American seriale komediowe
Hot Shots!
9.61110

Parodie filmów wojennych i filmów akcji (np. Top Gun, Rambo 2, Commando) utrzymane w stylu zbliżonym do Czy leci z nami pilot?
NewsRadio tv sitcom Best American seriale komediowe
NewsRadio
9.213110

Nowojorska stacja radiowa WNYX ma wszystko, co jest potrzebne do odniesienie sukcesu: oddanych pracowników, pomysłowego menedżera i nieprzyzwoicie bogatego właściciela. Niestety pracownicy konkurują pomiędzy sobą, menedżerowi brakuje doświadczenia, a właściciel jest... delikatnie rzecz ujmując ekscentryczny.
Kroniki Seinfelda tv sitcom Best American seriale komediowe
Kroniki Seinfelda
9.29110

Kiedyś nazwany serialem o niczym, co dobrze podsumowuje Kroniki Seinfelda. Komik Jerry Seinfeld, jego najlepszy przyjaciel George Costanza, była dziewczyna Elaine Benes i dziwaczny sąsiad Kramer - każde z nich natrafia na nietypowe problemy w prywatnym życiu i znajdyje niezwykłe metody, aby sobie z nimi poradzić.
Skrzydła tv sitcom Best American seriale komediowe
Skrzydła
8.821110

Dwaj bracia, pracowity Joe i lekkoduch Brian, prowadzą malutką linię lotniczą na wyspie Nuntacket i stale muszą walczyć o przetrwanie.
Różowe lata 70 tv sitcom Best American seriale komediowe
Różowe lata 70
8.820110

Grupa przyjaciół z Wisconsin mieszka w tej samej okolicy, chodzą do tej samej szkoły i doświadczają tych samych szaleństw, które przyniosły ze sobą lata 1970-te.
Naga broń film seria komediowa Best American seriale komediowe
Naga broń
8.818110

Detektyw Frank Drebin jest oddany swojej pracy i nic nie jest w stanie odwrócić jego uwagi od ścigania przestępców. A przynajmniej tak było zanim spotkał Jane Spencer. Seria filmów powstała w oparciu o serial Police Squad.
Karolina w mieście tv sitcom Best American seriale komediowe
Karolina w mieście
8.424110

Odnosząca sukcesy autorka publikowanego w gazecie komiksu zatrudnia zamkniętego w sobie artystę Richarda do kolorowania jej rysunków. Jej radosne podejście do życia rodem z Wisconsin nie pozwala jej przejść obok jego cynicznej natury i usilnie stara się go zmienić.
Łowcy duchów film seria komediowa Best American seriale komediowe
Łowcy duchów
8.47110

Trójka ekscentrycznych naukowców zostaje wyrzucona z uniwersytetu, nie mając już posad postanawiają spróbować swoich sił w dziedzinie duchów już jako prywatna firma. Kiedy Nowy Jork nawiedza inwazja duchów stają się niezastąpieni.
ALF tv sitcom Best American seriale komediowe
ALF
8.013110

Statke kosmiczny obcych rozbija się na garażu typowej podmiejskiej rodziny, Tannerów. Jednak istota, która znajduje się w środku odbiega od tego, co możesz znać z filmów science fiction - nie planuje opanować świata, nie posiada supermocy ani potężnego mózgu.
Świat według Bundych tv sitcom Best American seriale komediowe
Świat według Bundych
8.011110

Rodzina Bundych nie jest typową amerykańską rodziną... A może jednak? Al pracuje ciężko w sklepie obuwniczym, jego żona Peg przepuszcza wszystkie jego pieniądze, jego głupiutka córka Kelly działa jak magnes na nastolatków, a syn Bud jest inteligentny, ale nikt za nim nie przepada.
Spin City tv sitcom Best American seriale komediowe
Spin City
8.019110

Mike Flaherty jest zastępcą burmistrza Nowego Jorku, co nie jest wcale łatwym zawodem, zwłaszcza kiedy ma się takiego szefa, jak Randall M. Winston zaliczającego jedną wpadkę za drugą.
Dwa głupie psy tv serial animowany Best American seriale komediowe
Dwa głupie psy
8.02110

Dwa głupie psy... Z pewnością można stwierdzić, że są to psy, są dosyć głupie i jest ich mniej niż trzy. Fabuły poszczególnych odcinków nie mają zazwyczaj większej głębi niż to streszczenie.
Mam na imię Earl tv sitcom Best American seriale komediowe
Mam na imię Earl
8.015110

Earl miał najpierw niesamowite szczęście (wygrał na loterii), a potem niesamowitego pecha (zgubił zwycięski los). Dochodzi do wniosku, że wszystkiemu winne jest jego próżniacze życie i postanawia zmienić się, aby naprawić swoją karmę. Sporządza listę wszystkich ludzi, których w przeszłości skrzywdził, a teraz stara się im to wynagrodzić.
Teoria wielkiego podrywu tv sitcom Best American seriale komediowe
Teoria wielkiego podrywu
8.014110

Życie czwórki pracowników uniwersytetu w Pasadenie zmienia się całkowicie, kiedy poznają Penny - zupełnie normalną dziewczynę. Od tego momentu nic już nie będzie takie jak wcześniej.
Cudowne lata tv sitcom Best American seriale komediowe
Cudowne lata
8.015110

Cudowne lata tv sitcom Best American seriale komediowe
Cudowne lata
8.06110

Ace Ventura film seria komediowa Best American seriale komediowe
Ace Ventura
8.020110

Niezwykły detektyw i dwie niezwykłe przygody Ace’a Ventury - najlepszego na świecie (nie wspominając, że jedynego) zawodowego detektywa specjalizującego się w odnajdywaniu zwierząt.
Drew Carey Show tv sitcom Best American seriale komediowe
Drew Carey Show
7.610110

Fryzura na zapałkę, okulary z grubymi szkłami i krągłą sylwetka - to właśnie Drew Carey, asystent kierownika kadr w centrum handlowym w Cleveland. Sfrustrowany swoją pracą zawsze może liczyć na swoich przyjaciół.
Futurama tv serial animowany Best American seriale komediowe
Futurama
7.612110

Dostawca pizzy Philip J. Fry zostaje przypadkiem zamrożony w kapsule kriogenicznej na 1000 lat i w roku 3000 powraca do życia, aby zobaczyć jak bardzo Ziemia zmieniła się w tym czasie.
Johnny Bravo tv serial animowany Best American seriale komediowe
Johnny Bravo
7.68110

Johny Bravo ma swój styl, a dokładniej jego stylem jest mieszanina cudzych stylów. Jest jak połączenie Elvisa Presleya z Casanovą, ale bez charyzmy ani uroku osobistego.
Simpsonowie tv serial animowany Best American seriale komediowe
Simpsonowie
7.614110

Simpsonowie - przeciętna amerykańska rodzina żyjąca w przeciętnym amerykańskim miasteczku Springfield i prowadząca zupełnie nieprzeciętne życie.
Miasteczko South Park tv serial animowany Best American seriale komediowe
Miasteczko South Park
7.622110

Animowany serial o trzecioklasistach z miasteczka South Park, które znacznie odbiega od stereotypu cichego zakątka, w którym niewiele się dzieje.

Google+ seriale komediowe info on YouTube
Google+ profile Google+ page blog seriale komediowe war movies great mysteries scifi movies