British seriale komediowe


All at No 20 tv sitcom British seriale komediowe
All at No 20
4.012110

Po śmierci swojego męża Sheila Haddon ma problemy ze spłacaniem hipoteki za dom. Kiedy już jest bliska poddania się wpada na pomysł, który pozwoli jej zachować dom - wynajmowanie pokoi lokatorom.
All Gas and Gaiters tv sitcom British seriale komediowe
All Gas and Gaiters
7.221110

W fikcyjnej katedrze Świętego Ogga biskup Hever, jego przyjaciel archidiakon i kapelan biskupa starają się radzić sobie z codziennymi problemami i jedynym człowiekiem, którego po prostu nie mogą znieść - dziekanem katedry.
All Gas and Gaiters radio seriale komediowe British seriale komediowe
All Gas and Gaiters
7.218110

W fikcyjnej katedrze Świętego Ogga biskup Hever, jego przyjaciel archidiakon i kapelan biskupa starają się radzić sobie z codziennymi problemami i jednym człowiekiem, którego po prostu nie mogą znieść - dziekanem katedry.
Are You Being Served? tv sitcom British seriale komediowe
Are You Being Served?
9.23110

Pracownicy centrum handlowego Grace Brothers w Londynie - ich prywatne problemy i zawodowe sekrety.
Armia tatuśka tv sitcom British seriale komediowe
Armia tatuśka
9.221110

W czasie II wojny światowej szykująca się na niemiecką inwazję Wielka Brytania musiała utworzyć oddziały ochotników o nazwie Local Defence Volunteers, a później Home Guard. Serial przedstawia realia tych czasów i ducha Brytyjczyków, którzy nie mając broni byli gotowi stawić czoła Hitlerowi.
Babie lato tv sitcom British seriale komediowe
Babie lato
5.63110

Trójka podstarzałych mieszkańców Yorkshire spędza dnie na kręceniu się po mieście i okolicach i szukaniu sposobów na zabicie czasu lub poczucie się znowu młodym.
Benny Hill Show program skeczowy British seriale komediowe
Benny Hill Show
8.08110

Show zbudowany wokół Benny Hilla, który na blisko 20 lat stał się najbardziej rozpoznawalnym komikiem z Wielkiej Brytanii. Prosty humor, czasami nieco dziecinny, zwykle niezbyt poprawny politycznie, ale jednocześnie uniwersalnie zabawny.
Beyond Our Ken radio seriale komediowe British seriale komediowe
Beyond Our Ken
6.83110

Radiowy program skeczowy z udziałem m.in. Kennetha Horne’a i Kennetha Williamsa.
Big Business Lark radio seriale komediowe British seriale komediowe
Big Business Lark
4.818110

Radiowy serial, którego akcja toczy się w fikcyjnej firmie Allied British Plastics, której właściciel Sir Charles Boniface i jego syn Frank starają się radzić sobie z wszelkimi zagrożeniami, które mogą doprowadzić do upadku ABP.
Big Train program skeczowy British seriale komediowe
Big Train
3.62110

Program skeczowy prezentujący codzienne sytuacje wykrzywione przez absurdalne poczucie humoru autorów.
Biuro mockumentary British seriale komediowe
Biuro
2.822110

Kamera towarzyszy menedżerowi lokalnej filii firmy papierniczej, który pomimo oczywistego brakuj talentu stara się być liderem swoich pracowników, którzy na wszelkie sposoby starają się radzić sobie z nudą towarzyszącą ich pracy.
Bocznica Parsley radio seriale komediowe British seriale komediowe
Bocznica Parsley
4.423110

Malutka stacja Parsley położona przy rzadko uczęszczanej linii kolejowej jest zarządzana przez pompatycznego Horace’a Hepplewhite’a, który ma do pomocy swojego mało rozgarniętego syna i kilkoro pracowników, na których nie może polegać.
Bonjour la Classe tv sitcom British seriale komediowe
Bonjour la Classe
5.61110

Laurence Didcott, młody i nieco nadgorliwy nauczyciel francuskiego, dołącza do kadry Mansion School, prywatnej szkoły z długimi tradycjami. Jego idealistyczne podejście do nauczania będzie musiało się zmierzyć z realiami prywatnej szkoły.
Booze Cruise film seria komediowa British seriale komediowe
Booze Cruise
6.42110

Grupa sąsiadów planuje krótki wypad do Francji, gdzie planują kupić większą ilość alkoholu korzystając z niższych cen. Wyprawa nie idzie zgodnie z planem, a w dodatku żony, które pozostały w domu mają dla nich kilka niespodzianek.
Bottle Boys tv sitcom British seriale komediowe
Bottle Boys
4.414110

Mleczarze pracujący w Dawson’s Dairies dostarczają mleko mieszkańcom przedmieść Londynu, ale mleko nie jest ich głównym tematem rozmów w stołówce.
Bruiser program skeczowy British seriale komediowe
Bruiser
5.225110

Program skeczowy napisany przez duet David Mitchell i Robert Webb, z pomocą autorów takich, jak Richard Ayoade, Ricky Gervais, Matt Holness oraz James Bachman.
Bufetowe tv sitcom British seriale komediowe
Bufetowe
6.44110

Kobiety pracujące w fabrycznej stołówce gdzieś w Manchesterze mają dużo czasu na rozmowy w trakcie przygotowywania posiłków dla pracowników i mają też wiele tematów do rozmów - każda z nich ma swoje prywatne problemy, z którymi musi się zmierzyć.
Cabin Pressure radio seriale komediowe British seriale komediowe
Cabin Pressure
8.43110

MJN Air, to mała czarterowa linia lotnicza, która poleci wszędzie i z dowolnym ładunkiem stosując jednakowy profesjonalizm i oddanie. A przynajmniej oddanie...
Całuj mnie, Kate tv sitcom British seriale komediowe
Całuj mnie, Kate
6.821110

Kate i Douglas są dwójką psychologów prowadzących własną przychodnię, w której każdego dnia pojawiają się dziwni pacjenci. W dodatku Douglas sam mógłby skorzystać z fachowej pomocy, czyli wszystko spoczywa na barkach Kate.
Catherine Tate Show program skeczowy British seriale komediowe
Catherine Tate Show
3.620110

Program skeczowy prezentujący postaci stworzone przez Catherine Tate i odgrywane przez nią.
Chef! tv sitcom British seriale komediowe
Chef!
3.67110

Gareth Blackstock jest znanym szefem kuchni, który prowadzi swoja restaurację Le Chateau Anglais, która jego zdaniem jest najlepszą francuską restauracją w Anglii, jeżeli nie na świecie. Nic zatem dziwnego, że Gareth nie jest osobą, z którą łatwo jest pracować.
Chelmsford 123 tv sitcom British seriale komediowe
Chelmsford 123
8.415110

Rzymianin Aulus Paulinus zostaje ukarany przez cesarza, Hadrian daje mu najgorsze zajęcie, jakie tylko może znaleźć w całym imperium - mianuje go nowym gubernatorem prowincji Brytania. Aulus słyszał plotki na temat tego miejsca i wcale mu się ten przydział nie podoba.
Cienka niebieska linia tv sitcom British seriale komediowe
Cienka niebieska linia
9.210110

Niewielki posterunek policji w miasteczku Gasforth i policjanci, którzy każdego dnia są elementem cienkiej niebieskiej linii pomiędzy dobrem i złem.
Co ludzie powiedzą? tv sitcom British seriale komediowe
Co ludzie powiedzą?
8.08110

Hiacynta Bukiet i jej wiecznie ciemiężony mąż Richard robią wszystko, co tylku Hiacynta uważa za niezbędne, aby uchodzili za członków wyższych sfer.
Cudowny dzieciak tv sitcom British seriale komediowe
Cudowny dzieciak
7.28110

Frank Spencer nie jest przeciętnym człowiekiem - wszystko, czego dotknie psuje się, rozpada na kawałki albo zajmuje ogniem. Mimo wszystko udało mu się znaleźć kobietę, która poślubiła go i stale go wspiera nawet pomimo tego, że nie jest w stanie utrzymać żadnej posady.
Czarna Żmija tv sitcom British seriale komediowe
Czarna Żmija
1016110

Historyczna saga o losach Edmunda Czarnej Żmiji i jego potomków w różnych epokach historii Brytanii. Jego typowa postać, to sprytny, bezwzględny i pozbawiony sumienia człowiek, który niecofnie się przed niczym aby osiągnąć swój cel, zwłaszcza w polityce.
Czerwony Karzeł tv sitcom British seriale komediowe
Czerwony Karzeł
8.819110

Ostatni żyjący człowiek, istota, która wyewoluowała z jego kota, hologram innego członka załogi i android - cała czwrórka tkwi na pokładzie statku o nazwie Czerwony Karzeł dryfującego przez pusty kosmos. I tak, to jest serial komediowy.
Dear John tv sitcom British seriale komediowe
Dear John
5.618110

Nauczyciel John Lacey pewnego dnia po powrocie do domu nie zastał w nim swojej żony, a jedynie krótką notkę, że jego małżonka postanowiła zostawić go dla jego najlepszego przyjaciela. John nie potrafi poradzić sobie z nową sytuacją i szuka pomocy w grupie podobnych sobie ludzi.
Detektywi tv sitcom British seriale komediowe
Detektywi
9.613110

Przygody dwójki detektywów, którzy w trakcie swoich śledztw muszą polegać na swoich wątpliwych umiejętnościach, a najczęściej liczyć na łut szczęścia.
Dno tv sitcom British seriale komediowe
Dno
4.83110

Edward i Richard mieszkają wspólnie w mieszkaniu w dzielnicy Hammersmith. Obaj bezrobotni odnajdują spokój i ukojenie w roztrzaskiwaniu rzeczy na kawałki.
Do dzieła film seria komediowa British seriale komediowe
Do dzieła
6.421110

Jedna z najdłuższych w historii serii filmów komediowych oraz parodii ze świetną obsadą. Każdy z filmów miał inną fabułę i inne postaci, ale atmosfera i dialogi pełne dwuznaczności były wspólnymi elementami wszystkich produkcji.
Doktor Martin komediodramat British seriale komediowe
Doktor Martin
6.824110

Doktor Martin Ellingham przenosi się do małego miasteczka Portwenn w Kornwalii, gdzie spędził część dzieciństwa. Na miejscu poznaje dosyć ekscentrycznych sąsiadów i pacjentów, ale o nim samym też nie można powiedzieć, że jest zupełnie typowym lekarzem.
Drop the Dead Donkey tv sitcom British seriale komediowe
Drop the Dead Donkey
8.023110

Stacja telewizyjna GlobeLink News nadająca wiadomości zostaje przejęta przez nowego właściciela, który mianuje Gusa Hedgesa na szefa mającego doglądać interesu. Dziennikarze mają oczywiście całkowitą swobodę... jeżeli będą się stosować do pewnych wskazówek.
Dwa plus dwa tv sitcom British seriale komediowe
Dwa plus dwa
6.813110

Rodzina Porterów, typowa rodzina z przedmieść Londynu, ich codzienne problemy... i niecodzienne sposoby ich rozwiązywania.
Dziedzictwo Reginalda Perrina tv sitcom British seriale komediowe
Dziedzictwo Reginalda Perrina
3.61110

Po śmierci Reginalda Perrina jego rodzina i przyjaciele odkrywają, że pozostawił po sobie sporą sumę pieniędzy, ale aby je odziedziczyć będą musieli zrobić coś niedorzecznego, z czego Reginald byłby dumny.
Embassy Lark radio seriale komediowe British seriale komediowe
Embassy Lark
5.219110

Brytyjska ambasada w fikcyjnym państwie Tratvia z ambasadorem Sir Jeremy Crichton-Bullerem i jego sekretarzem Henrym Pettigrew, którzy niestrudzenie starają się utrzymać dobre stosunki międzie Zjednoczonym Królestwem, Tratvią i innymi ambasadorami (Chin, Związku Radzieckiego i USA).
Father, Dear Father tv sitcom British seriale komediowe
Father, Dear Father
6.415110

Znany autor powieści kryminalnych Patrick Glover nie radzi sobie z pogodzeniem ze sobą pisania i zajmowania się swoimi dwoma córkami, nawet pomimo tego, że nie są one już dziećmi.
Fiddlers Three tv sitcom British seriale komediowe
Fiddlers Three
5.29110

Ralph pracuje w niewielkiej firmie i czuje się sfrustrowany swoim zajęciem i ludźmi, z którymi musi pracować: wymagającym szefem J.J., ustawicznie kombinującym coś na boku Harveyem i nieudolnym podwładnym Osbournem.
Garth Marenghi’s Darkplace mockumentary British seriale komediowe
Garth Marenghi’s Darkplace
5.222110

Garth Marenghi, autor podrzędnych horrorów, przedstawia dzieło swojego życia - serial telewizyjny zatytułowany Darkplace, w którym zagrał zresztą główną rolę. Rzem z producentem i innymi aktorami wspomina to wiekopomne dzieło.
George i Mildred tv sitcom British seriale komediowe
George i Mildred
5.68110

George i Mildred Roper wyprowadzają się ze swojego starego domu i przenoszą do bardziej ekskluzywnego otoczenia, ale ich sąsiada nie cieszy wizja takiego towarzystwa.
Get Some In! tv sitcom British seriale komediowe
Get Some In!
5.610110

W roku 1955 nowa grupa rekrutów trafia do bazy Royal Air Force w Skelton, gdzie mają rozpocząć służbę. Tutaj poznają też sierżanta Marsha, który spowoduje, że będą żałować tego, że się urodzili.
Gogowie tv serial animowany British seriale komediowe
Gogowie
5.618110

Dawno, dawno temu, kiedy dinozaury rządziły na świecie grupa naszych przodków walczyła o przetrwanie w nieprzyjaznym otoczeniu.
Going Straight tv sitcom British seriale komediowe
Going Straight
5.26110

Po wyjściu z więzienia Fletcher postanawia zmienić swoje życie - wprowadza się do swojej córki i stara się trzymać z dala od kłopotów. Ale i tak ciągle natyka się na ludzi ze swojej przeszłości.
Good Life tv sitcom British seriale komediowe
Good Life
5.211110

Tom Good decyduje się diametrialnie zmienić swoje życie - porzuca pracę i wraz z żoną zamienia ich dom na przedmieściach w samowystarczalną, małą farmę.
Goodnight Sweetheart tv sitcom British seriale komediowe
Goodnight Sweetheart
4.820110

Serwisant telewizorów Gary Sparrow mieszka wraz z żoną w Londynie w latach 1990-tych. Przypadkiem odkrywa portal przez który przenosi się lat 1940-tych i z powrotem. Co prawda są to czasy wojny i niemieckie bombowce stanowią stałe zagrożenie, ale Gary ma szczególny powód, aby wracać - barmankę Phoebe.
Growing Pains of PC Penrose tv sitcom British seriale komediowe
Growing Pains of PC Penrose
5.619110

Posterunkowy Penrose dołącza do lokalnego posterunku policji w górniczym miasteczku, gdzie bierze go pod swoje skrzydła sierżant Flagg i przekazuje mu podstawową wiedzę. Wkrótce Penrose przekona się, że praca policjanta jest bardziej skomplikowana niż się spodziewał.
Hale i Pace program skeczowy British seriale komediowe
Hale i Pace
8.411110

Kolejny wspaniały duet brytyjskich komików - Gareth Hale i Norman Pace - występujących razem przez 10 lat i zakończyli swój program nadal ciesząc się sporą populanością, co jest rzadkością.
Hancock’s Half Hour radio seriale komediowe British seriale komediowe
Hancock’s Half Hour
4.423110

Jeden z pierwszych radiowych sitcomów, później przekształcony w serial telewizyjny. Co tydzień komik Tony Hancock prezentował inną historię, ale główni bohaterowie zazwyczaj byli w podobnej sytuacji - przygnębieni i starający się coś zmienić w swoim życiu.
Hancock’s Half Hour tv sitcom British seriale komediowe
Hancock’s Half Hour
4.822110

Jeden z pierwszych sitcomów w brytyjskiej telewizji - co tydzień Tony Hancock prezentował inną historię, w której życie jego bohatera nagle rozpadało się na kawałki, zazwyczaj nie bez pomocy krętacza Sida Jamesa.
Hot Metal tv sitcom British seriale komediowe
Hot Metal
6.06110

Ekscentryczny miliarder Twiggy Rathbone zostaje nowym właścicielem The Crucible, do bólu nudnego, ale rzetelnego dziennika. Rathbone planuje zmienić go w tabloid, ale aby utrzymać pozory pozostawia na stanowisku poprzedniego redaktora naczelnego Harolda Stringera. Szybko okazuje się, że Strnger ma być tylko marionetką.
Hotel na peryferiach tv sitcom British seriale komediowe
Hotel na peryferiach
6.018110

Po wielu latach działalności sklep Grace Brothers zostaje zamknięty w związku ze śmiercią "młodego" Pana Grace, a zatrudnieni jeszcze nieliczni pracownicy otrzymują niepokojącą wiadomość - ich fundusz emerytalny tak naprawdę nie istnieje. Ale jest jeszcze dla nich pewna nadzieja...
Hotel Zacisze tv sitcom British seriale komediowe
Hotel Zacisze
103110

Niewielki hotel w Torquay prowadzony przez Basila Fawlty, który jest nieszczęśliwy w małżeństwie, nie cierpi swojej pracy, nie cierpi swoich klientów i nie cierpi bycia hotelarzem. Nawet nie wspominając, że nie ma pojęcia co znaczy zadowolenie klientów.
Hyperdrive tv sitcom British seriale komediowe
Hyperdrive
6.420110

Załoga statku kosmicznego HMS Camden Lock każdego dnia staje naprzeciw wyzwania, jakim jest ochrona brytyjskich interesów ekonomicznych w zmieniającej się stale galaktyce. Głównie podróżują pomiędzy systemami słonecznymi i rozdają materiały promocyjne na temat inwestowania w Doncaster albo Norwich.
Imperium Brittasa tv sitcom British seriale komediowe
Imperium Brittasa
6.82110

Gordon Brittas prowadzi miejski ośrodek sportu, ale niestety jego brak taktu i umiejętności interpersonalnych stale wpędza go w kłopoty. Jako menedżer zazwyczaj zawodzi, ale jego pracownicy starają się jakoś wybrnąć z sytuacji.
Is It Legal? tv sitcom British seriale komediowe
Is It Legal?
8.011110

Niewielka kancelaria adwokacka Lotus, Spackman & Phelps to zespół ludzi o bardzo wyrazistych charakterach, chociaż nie koniecznie w pozytywnym sensie tego słowa.
It Ain’t Half Hot Mum tv sitcom British seriale komediowe
It Ain’t Half Hot Mum
6.83110

Żołnierze Royal Artillery Depot Concert Party występujący dla brytyjskich oddziałów w roku 1945 w Deolali w Indiach muszą stawić czoła zagrożeniu ze strony Japończyków, upałom i rewoltom wśród Hindusów, ale nic ich tak nie przeraża jak ich sierżant Williams.
Jak się robi olimpiadę? mockumentary British seriale komediowe
Jak się robi olimpiadę?
4.418110

Kamery dokumentują sukcesy i wpadki (chociaż głównie wpadki) ekipy stojącej za organizacją olimpiady w Londynie w roku 2012.
Jaś Fasola program skeczowy British seriale komediowe
Jaś Fasola
8.44110

Niewerbalny humor w wykonaniu Rowana Atkinsona w roli najpopularniejszego nieudacznika na świecie - Jaś Fasola mieszka w niewielkim domku na przedmieściach, ma problemy z radzeniem sobie z nawet najbardziej prozaicznymi problemami, ale zawsze znajduje najbardziej niezwykłe metody rozwiązywania ich.
Job Lot tv sitcom British seriale komediowe
Job Lot
6.020110

Trish Collingwood jest kierowniczką centrum biura obsługi bezrobotnych, ale jej entuzjazm do pracy nie przekłada się na podejście jej pracowników do interesantów.
Kawałek Fry’a i Laurie’ego program skeczowy British seriale komediowe
Kawałek Fry’a i Laurie’ego
8.05110

Program skeczowy prezentujący postaci stworzone przez Stephena Fry’a i Hugh Laurie’ego.
Każdy z każdym tv sitcom British seriale komediowe
Każdy z każdym
6.46110

Niełatwe relacje pomiędzy ludźmi, którzy spotykają się, spotykali się ze sobą w przeszłości lub też chcieliby się spotykać - szóstka przyjaciół dzieli się swoimi poglądami na związki.
Kochaj bliźniego swego tv sitcom British seriale komediowe
Kochaj bliźniego swego
5.215110

Życie mieszkającej na przedmieściu rodzyn zmienia się, kiedy ich nowymi sąsiadami zostaje małżeństwo o ciemnym kolorze skóry.
Kröd Mändoon i Gorejąca Klinga Ognia tv sitcom British seriale komediowe
Kröd Mändoon i Gorejąca Klinga Ognia
6.83110

Kröd Mändoon, posiadacz Gorejącej Klingi Ognia, dołącza do rebeliantów, którzy starają się obalić panowanie tyrana Kanclerza Dongalora.
Kryptonim Prosiaczek tv sitcom British seriale komediowe
Kryptonim Prosiaczek
5.64110

Wykładowca uniwersytecki Peter Chapman dostaje ofertę pracy dla MI5 jako ekspert techniczny, ale nie zgadza się, woli trzymać się swojego spokojnego życia. Jednakże MI5 ma problem z zaakceptowaniem jego odmowy.
Księgarnia Black Books tv sitcom British seriale komediowe
Księgarnia Black Books
6.03110

Bernard Black jest właścicielem małej, staroświeckiej księgarni, która ledwo zarabia na siebie, głównie dzięki umiejętnościom interpersonalnym Bernarda... a raczej ich brakiem. Do pomocy w sklepie zatrudnia Manny’ego, którego przyjazna natura działa mu na nerwy.
KYTV tv sitcom British seriale komediowe
KYTV
9.24110

Satyra na współczesne stacje telewizyjne, gdzie sukces komercyjny jest istotniejszy od jakości oferowanych programów. Nowy kanał satelitarny KYTV rozpoczyna nadawanie oferując co tydzień program na zupełnie inny temat - od Unii Europejskiej do seksu i od II wojny światowej po religię.
Latający Cyrk Monty Pythona program skeczowy British seriale komediowe
Latający Cyrk Monty Pythona
1023110

Legendarny skeczowy show autorstwa grupy brytyjskich komików - surrealistyczne historie, niepowtarzalne postaci i kompletny brak szacunku dla wszelkich świętości.
Life of Riley tv sitcom British seriale komediowe
Life of Riley
3.618110

Świeżo poślubieni Maddy i Jim rozpoczynają nowe życie pod jednym dachem wraz z dziećmi z poprzednich związków.
Likely Lads tv sitcom British seriale komediowe
Likely Lads
5.613110

Terry i Bob dzielą wspólne mieszkanie, ale też wspólne hobby - dziewczyny. Nie, żeby byli szczególnie dobrymi podrywaczami...
Lokatorzy tv sitcom British seriale komediowe
Lokatorzy
7.619110

Dwie współlokatorki, Chrissy i Jo, zgadzają się, aby dzielić mieszkanie z uczącym się na kucharza Robinem. Stawiają tylko dwa warunki - ma dla nich gotować i trzymać ręce przy sobie. Z pierwszym nie ma problemu, gorzej z drugim warunkiem.
Mała Brytania program skeczowy British seriale komediowe
Mała Brytania
6.01110

Skeczowy show, w którym para komików Matt Lucas i David Walliams używając różnych przebrań i różnych postaci pokazują stereotypy tkwiące w Brytyjczykach oraz wyśmiewają tematy tabu.
Mała Brytania w Ameryce program skeczowy British seriale komediowe
Mała Brytania w Ameryce
4.022110

Krótka seria programów Małej Brytanii przeznaczona na rynek amerykański - trochę znanych postaci, trochę zupełnie nowych, ale jak zwykle brak zahamowań przez kontrowersyjnymi tematami.
Mighty Boosh tv sitcom British seriale komediowe
Mighty Boosh
6.812110

Serial o bardzo wyjątkowym stylu - Julian Barratt i Noel Fielding pomieszali ze sobą komedię, fantastykę, muzykę i taniec.
Mike Bassett, menedżer tv sitcom British seriale komediowe
Mike Bassett, menedżer
6.06110

Po sukcesie, jaki odniósł z reprezentacją Anglii Mike Bassett przyjmuje nowe wyzwanie - zostaje menedżerem lokalnego klubu Wirral County, w którym niegdyś grał jego ojciec. Nie zdaje sobie sprawy na jak wielkie wyzwanie się zdecydował.
Mind Your Language tv sitcom British seriale komediowe
Mind Your Language
8.08110

Nauczyciel języka angielskiego przyjmuje posadę wykładowcy na kursie "angielski dla obcokrajowców", ale jego młodzieńczy entuzjazm szybko zanika, kiedy dociera do niego z jakimi problemami będzie musiał się zmierzyć.
Miranda tv sitcom British seriale komediowe
Miranda
8.06110

Miranda jest trzydziestoparoletnią dziewczyną (wbrew powszechnemu przekonaniu jest dziewczyną), która prowadzi sklep ze śmiesznymi rzeczami i stara się nie brać życia zbyt poważnie.
Moja rodzinka tv sitcom British seriale komediowe
Moja rodzinka
7.624110

Typowa angielska rodzina z przedmieścia - dentysta Ben, jego żona Susan i trójka rozkosznych dzieci. Problem polega na tym, że żadne z nich nie bardzo przepada za pozostałymi.
Morecambe i Wise Show program skeczowy British seriale komediowe
Morecambe i Wise Show
6.418110

Show Morecambe i Wise, to mieszanina skeczy, piosenek i znanych aktorów gościnnie występujących w wyjątkowo złych sztukach autorstwa Erniego Wise.
Mój bohater tv sitcom British seriale komediowe
Mój bohater
6.84110

Thermoman, to superbohater pochodzący z planety Ultron. Kiedy nie ratuje Ziemi staje się Georgem Sunday - przeciętnym mężem i ojcem, ale wkrótce przekonuje się, że nie jest łatwo pogodzić ze sobą obowiązki superbohatera i opiekę nad rodziną.
Mówi Alan Partridge tv sitcom British seriale komediowe
Mówi Alan Partridge
4.421110

Alan Partridge pracuje w lokalnej stacji radiowej w Norwich, ale aspiruje do znacznie ważniejszych stanowisk. Tyle tylko, że jego tendencja do mówienia tego, co myśli zawsze pakuje go w kłopoty.
Nareszcie Show 1948 program skeczowy British seriale komediowe
Nareszcie Show 1948
8.824110

Program skeczowy stworzony przez komików, dla których był początkiem wielkiej kariery - wśród autorów byli Tim Brooke-Taylor, Graham Chapman, John Cleese i Marty Feldman.
Nareszcie Smith i Jones program skeczowy British seriale komediowe
Nareszcie Smith i Jones
6.821110

Program skeczowy pary komików, Mela Smitha i Griffa Rhys Jonesa, którzy rozpoczęli współpracę po wspólnych występach w Not the Nine O’Clock News i tworzyli komedie przez następnych 20 lat.
Nasz człowiek w parlamencie tv sitcom British seriale komediowe
Nasz człowiek w parlamencie
6.823110

Alan B’Stard zostaje nowym posłem Partii Konserwatywnej i szybko pokazuje swoją prawdziwą twarz - pozbawioną zasad moralnych, skrupułów i sumienia. Ale w przypadku polityka to nie koniecznie muszą być wady, przynajmniej jego zdaniem.
Nasz sklepik tv sitcom British seriale komediowe
Nasz sklepik
7.218110

Mały sklepik na przedmieściach jednego z angielskich miast i jego skąpy właściciel, Arkwright, który wszędzie widzi tylko koszty, a zwłaszcza w swoim siostrzeńcu Granvillu, który rozwozi zamówienia i ma czelność domagania się codziennie jedzenia!
Navy Lark radio seriale komediowe British seriale komediowe
Navy Lark
4.823110

Radiowy serial komediowy o załodze brytyjskiego okrętu wojennego HMS Troutbridge stacjonującego w Portsmouth.
Never Mind the Quality, Feel the Width tv sitcom British seriale komediowe
Never Mind the Quality, Feel the Width
4.49110

Dwójka krawców prowadzi wspólnie pracownię - Manny Cohen jest Żydem, a Patrick Kelly irlandzkim katolikiem, ale nigdy nie pozwalają, aby religia stanęła na przeszkodzie dobrej kłótni.
Nie czekaj tv sitcom British seriale komediowe
Nie czekaj
5.621110

Dwaj doktorzy Latimer - ojciec i syn - mają problemy w swoich związkach, co zmusza ich do zamieszkania razem. Prowadzi to do wielu napięć, gdyż ich podejście do życia jest diametralnie różne.
Nie ma mitu bez kitu tv sitcom British seriale komediowe
Nie ma mitu bez kitu
5.615110

Zestaw opowieści stylizowanych na lata 1930 autorstwa Michaela Palina i Terry’ego Jonesa. Każdy odcinek zawiera inną historię, inne postaci, ale mają jeden element wspólny - każda z opowieści jest nieco naciągana.
Niegrzeczni faceci tv sitcom British seriale komediowe
Niegrzeczni faceci
8.012110

Gary Strang jest dziecinny, nieodpowiedzialny i ma swój styl radzenia sobie z problemami - z piwem w jednej ręce i drugim piwem w drugiej. Jego współlokator Tony podziela jego hobby i jego poglądy na temat życia, kobiet, związków...
Nightingales tv sitcom British seriale komediowe
Nightingales
6.415110

Trzej nocni ochroniarze w biurowcu - Carter, Bell i Sarge - mają jedno z najnudniejszych zajęć na świecie, ale każdej nocy przytrafia im się coś niezwykłego.
Not the Nine O’Clock News program skeczowy British seriale komediowe
Not the Nine O’Clock News
7.619110

Program skeczowy z gwiazdorską obsadą - Rowan Atkinson, Mel Smith oraz Griff Rhys Jones.
Och, ojcze! tv sitcom British seriale komediowe
Och, ojcze!
6.018110

Urodzony pechowiec Ojciec Dominik opuszcza mury klasztoru, by zostać księdzem katolickim w małej parafii. Ojciec Harris wita swojego nowego wikarego z nadzieją w sercu, ale ten stan nie potrwa długo.
Ochroniarz królowej tv sitcom British seriale komediowe
Ochroniarz królowej
4.45110

Były wojskowy, który służył w Irlandii Północnej teraz jest jednym ze strażników Buckingham Palace... a dokładniej parkingu przy pałacu. Ale mimo to nowe obowiązki są dla niego nie lada wyzwaniem, jak zresztą dla pozostałych strażników.
Odsiadka tv sitcom British seriale komediowe
Odsiadka
8.822110

Młody Lennie Godber trafia do więzenia Slade Prison za włamanie. Ma na tyle szczęścia, że będzie dzielił celę z recydywistą Normanem Fletcherem, który pomoże mu odnaleźć się w nowym otoczeniu.
On the Buses tv sitcom British seriale komediowe
On the Buses
6.022110

Stan Butler pracuje jako kierowca autobusu, a jego najlepszy przyjaciel Jack Harper jeździ razem z nim jako konduktor. Znają wszelkie triki i wszelkie metody aby uniknąć pracy, ale kontroler Blake nie spocznie póki nie przyłapie ich na nieuczciwości.
Oops, apokalipsa tv sitcom British seriale komediowe
Oops, apokalipsa
7.28110

Szach Iranu musi uciekać ze swojej ojczyzny i szuka schronienia w Europie. Amerykanie i Rosjanie widzą w tym szansę na realizację swoich planów. Ich knowania mogą doprowadzić do wojny nuklearnej.
Operacja Good Guys mockumentary British seriale komediowe
Operacja Good Guys
6.81110

Operacja Good Guys, to specjalny oddział policji, który powstał, aby... Tego jeszcze nie rozgryźli jakie jest ich przeznaczenie.
Palarnia tv sitcom British seriale komediowe
Palarnia
6.819110

Grupa współpracowników spotyka się w firmowej palarni, gdzie obowiązuje tylko jedna zasada - "żadnych rozmów o pracy", więc rozmawiają o wszystkim innym.
Pan dzwonił, milordzie? tv sitcom British seriale komediowe
Pan dzwonił, milordzie?
8.025110

Życie w latach 1920-tych wcale nie było prostsze niż nasze własne - wystarczy spojrzeć na dom Lorda Meldruma, jego rodzinę i służbę.
Panowie z ministerstwa radio seriale komediowe British seriale komediowe
Panowie z ministerstwa
8.413110

Fikcyjny Departament Generalnej Pomocy powstał aby pomagać innym ministerstwom w nierzadko trywialnych sprawach, Niekompetentni urzędnicy, którzy kierują nim wpadają w kłopoty za każdym razem, kiedy starają się wykonywać swoją pracę, ale najczęściej starają się tylko wyglądać jakby wykonywali jakąś pracę.
Parada humoru program skeczowy British seriale komediowe
Parada humoru
9.612110

Skeczowy program stworzony przez grupę komików zgromadzonych wokół Charliego Higsona i Paula Whitehouse’a.
Pastor na obcasach tv sitcom British seriale komediowe
Pastor na obcasach
8.81110

Życie parafian z Dibley nagle zmienia się, kiedy ich stary pastor umiera, a biskup przysyła nowego duszpasterza, który jest młodszy, w lepszej kondycji, z lepszą prezencją i... przeciwnej płci. Żeński pastor? Mieszkańcy muszą się przyzwyczaić do tej zmiany.
Peep Show tv sitcom British seriale komediowe
Peep Show
6.410110

Mark pracuje w biurze firmy ubezpieczeniowej, jest odpowiedzialny, rzetelny i nudny. Jeremy, to bezrobotny domorosły muzyk, który jest przeciwieństwem Marka. Dzielą wspólne mieszkanie i w pewien sposób uzupełniają się nawzajem.
Phoenix Nights tv sitcom British seriale komediowe
Phoenix Nights
7.223110

Brian Potter, to jeżdżący na wózku, dumny właściciel klubu o nazwie Phoenix mieszczącego się w Bolton. Jego lokal oferuje szeroką paletę rozrywek - od bingo i koncertów folkowych po mechanicznego byka i pokazy jasnowidzów.
Pobłogosław mnie, ojcze tv sitcom British seriale komediowe
Pobłogosław mnie, ojcze
4.86110

Młody ksiądz Neil Boyd przybywa na swoją pierwszą placówkę - niewielką parafię Saint Jude pod Londynem, gdzie doświadczony ojciec Duddleswell wprowadzi go w arkana bycia kapłanem.
Pod czułą opieką tv sitcom British seriale komediowe
Pod czułą opieką
6.017110

Początkujący lekarz, doktor Flynn, rozpoczyna pracę w państwowym szpitalu South Middlesex, gdzie poznaje realia publicznej służby zdrowia.
Probówki do wynajęcia tv sitcom British seriale komediowe
Probówki do wynajęcia
7.24110

Pracownicy laboratorium w St Dunstan’s University to zbiór nietypowych postaci i charakterów - od ekscentrycznego profesora, laureata Nobla, po pochodzącą z Holandii dziekan mogącą z nim konkurować w dziwactwach.
Prosimy nie regulować odbiorników program skeczowy British seriale komediowe
Prosimy nie regulować odbiorników
6.45110

Program skeczowy stworzony przez czołowych brytyjskich komików swojego pokolenia, m.in. Davida Jasona, Michaela Palina, czy Terry’ego Jonesa. Program na starcie skierowany był głównie do dzieci i młodzieży, ale wkrótce okazało się, że większość publiczności stanowią dorośli widzowie.
Proszę notować, panie Jones tv sitcom British seriale komediowe
Proszę notować, panie Jones
5.69110

Graham Jones jest ewenementem - męskim sekretarzem pracującym dla zajmującej wysokie stanowisko menedżerki, Joan Warner. Niestety nie potrafi ona oddzielić swojego życia prywatnego od zawodowego.
Przepraszam za określenie tv sitcom British seriale komediowe
Przepraszam za określenie
5.27110

Leonard Swindley zostaje zastępcą menedżera domu handlowego Dobson & Hawks. Ustawicznie znajduje się pomiędzy młotem a kowadłem starając się sprostać oczekiwaniom kierownictwa pomimo oporów załogi.
Przepraszam! tv sitcom British seriale komediowe
Przepraszam!
7.225110

41-letni bibliotekarz Timothy mieszka z rodzicami, despotyczną matką i uległym jej ojcem. Matka cały czas widzi w Timie swojego malutkiego syna, a każda jego próba usamodzielnienia się zostaje pokrzyżowana przez knowania matki.
Przepraszam, przeczytam to jeszcze raz radio seriale komediowe British seriale komediowe
Przepraszam, przeczytam to jeszcze raz
6.87110

Skeczowy show z udziałem m.in. Johna Cleese’a i Tima Brooke-Taylora parodiujący audycje radiowe w stylu znanym z takich produkcji, jak At Last 1948 Show, a czasami nawet Latającego Cyrku Monty Pythona.
Rag Trade tv sitcom British seriale komediowe
Rag Trade
4.83110

Menedżer niewielkiej firmy produkującej ubrania nie potrafi zapanować nad pracującymi dla niego szwaczkami, zwłaszcza szefową związku zawodowego Paddy, która wykorzystuje każdą szansę aby uzyskać coś dla swoich członkiń.
Rising Damp tv sitcom British seriale komediowe
Rising Damp
7.223110

Skąpy Rigsby, właściciel niewielkiej kamienicy, stara się przekonać na ile uda mu się obniżyć standard życia jego lokatorów. Młodzi studenci Alan i Philip nie pozostają mu dłużni i wykorzystują każdą okazję, aby Rigsby wyszedł na idiotę.
Robin’s Nest tv sitcom British seriale komediowe
Robin’s Nest
5.625110

Robin Tripp po wyprowadzce od Roperów (serial Man About the House) wraz narzeczoną, Victorią, zaczyna nowe życie w niewielkim mieszkanku położonym nad restauracją. Budynek należy do ojca Victorii, dzięki czemu Robin wreszcie będzie mógł otworzyć swój własny lokal.
Spaced tv sitcom British seriale komediowe
Spaced
6.425110

Tim i Daisy poznają się przypadkowo w kawiarni w trakcie, kiedy oboje szukają nowego mieszkania. Z czasem zostają przyjaciółmi, ale kiedy pojawia się szansa na własne lokum postanawiają udawać parę, aby tylko dostać to mieszkanie.
Sprzedawcy tv sitcom British seriale komediowe
Sprzedawcy
4.86110

Sklep z narzędziami gdzieś w Londynie, a w środku czwórka nietypowych facetów - student Steve, dziwak Kenny, weteran Rex oraz Mike, który jest znudzony swoim życiem.
Stacyjka Hatley tv sitcom British seriale komediowe
Stacyjka Hatley
4.820110

W 1963 roku nowy zwierzchnik British Railways, doktor Beeching, podjął decyzję o zamknięciu dużej ilości nierentownych linii kolejowych. Pracownicy na stacji Hatley obawiają się o swoją przyszłość.
Steptoe i syn tv sitcom British seriale komediowe
Steptoe i syn
6.415110

Ojciec i syn prowadzą rodzinny interes polegający na kupowaniu i sprzedawaniu różnych rupieci, ale nie potrafią się ze sobą porozumieć - ojciec jest marudny i boi się wszelkich zmian, a syn chciałby od życia czegoś lepszego.
Sto pociech tv sitcom British seriale komediowe
Sto pociech
6.418110

Pete i Sue mają trójkę cudownych dzieci. A przynajmniej wydają się cudowne jeżeli nie musisz spędzać z nimi każdego dnia - w ich domu wychowanie dzieci, to wieczna walka o przejęcie kontroli.
Stuff program skeczowy British seriale komediowe
Stuff
6.010110

Komik Alexei Sayle jako bohater jego własnego programu - mieszaniny skeczy i monologów.
Szlachetnie urodzona tv sitcom British seriale komediowe
Szlachetnie urodzona
5.29110

Po śmierci męża dziedziczka Audrey fforbes-Hamilton jest zmuszona sprzedać rodową posiadłość i przenieść się do położonego nieopodal małego domku. Ale najbardziej denerwuje ją to, że nowym właścicielem i panem na włościach został nowobogacki właściciel sieci supermarketów.
Tak, panie ministrze tv sitcom British seriale komediowe
Tak, panie ministrze
9.210110

Polityk Jim Hacker zostaje ministrem w Ministerstwie Spraw Administracyjnych i rozpoczyna swoją batalię z biurokracją w ministerstwie i Służbie Cywilnej.
Tak, panie premierze tv sitcom British seriale komediowe
Tak, panie premierze
8.815110

Przez zadziwiający zbieg okoliczności Jim Hacker staje się czarnym koniem w wyścigu do fotela premiera Wielkiej Brytanii. Zamienia swoje ministerstwo na świat wielkiej dyplomacji.
Tak, panie premierze 2013 tv sitcom British seriale komediowe
Tak, panie premierze 2013
6.06110

Współczesny aneks do klasycznego sitcomu "Tak, panie premierze" - James Hacker stawia czoło kryzysowi ekonomicznemu w Europie i Szkotom domagającym się odłączenia od Wielkiej Brytanii.
Technicy-magicy tv sitcom British seriale komediowe
Technicy-magicy
7.26110

Dwójka informatyków pracujących w dużej korporacji pewnego dnia zostaje postawiona w dziwnym położeniu - nowozatrudniona kobieta, która nie ma pojęcia o komputerach zostaje ich zwierzchnikiem. Ale ta zmiana może być dla nich zbawienna.
That Mitchell and Webb Look program skeczowy British seriale komediowe
That Mitchell and Webb Look
7.622110

Program skeczowy pary komików Robert Webb i David Mitchell.
The Dustbinmen tv sitcom British seriale komediowe
The Dustbinmen
5.66110

Ekipa numer 3 - czterech kompletnie różnych ludzi, którzy mają ze sobą wspólną jedną istotną cechę: zamiłowanie do unikania pracy i pożytkowania czasu na szukanie sposobów dorobienia pieniędzy bez wysiłku.
The Mitchell and Webb Situation program skeczowy British seriale komediowe
The Mitchell and Webb Situation
3.625110

Duet komików David Mitchell i Robert Webb w swoim pierwszym solowym projekcie - programie skeczowym pokazującym urywki z życia różnych ludzi, od nieudolnych pisarzy po szczęśliwych trampów.
The Steam Video Company tv sitcom British seriale komediowe
The Steam Video Company
7.222110

Serial prezentujący parodie dobrze znanych historii, ale z pewną drobną zmianą... a często bardzo dużą zmianą w porównianiu z oryginałem.
The Thick of It mockumentary British seriale komediowe
The Thick of It
6.818110

Departament Spraw Socjalnych jest kierowany przez niezbyt rozgarniętych ludzi pod wodzą nieco guzdrałowatego ministra. Na szczęście zawsze mogą liczyć na eksperta PR Malcolma Tuckera, który udzieli im ojcowskiej rady lub... wystraszy nie na żarty.
The Wackers tv sitcom British seriale komediowe
The Wackers
4.011110

Clarcksonowie, to dosyć typowa liverpoolska rodzina - mieszkają w malutkim domu z czerwonej cegły, w którym nie ma miejsca na prywatność. Głowa rodziny Billy Clarkson właśnie wraca z 2-letniego rejsu na statku handlowym. A przynajmniej oficjalnie, bo nieoficjalnie spędził ostatnie miesiące w więzieniu...
Trollied tv sitcom British seriale komediowe
Trollied
6.422110

Sceny z codziennego życia załogi supermarketu Valco w Watford - łagodnego menedżera Gavina, jego neurotycznej asystentki Julie, leniwych pracowników i niemiłych klientów.
Tu David Lander mockumentary British seriale komediowe
Tu David Lander
7.22110

David Lander jest dziennikarzem śledczym każdego tygodnia tropiącym nową aferę lub skandal, chociaż nie zawsze z dobrym rezultatem.
Tylko gdy się śmieję tv sitcom British seriale komediowe
Tylko gdy się śmieję
6.09110

Trzej hipochondrycy: Roy Figgis, Norman Binns i Archie Glover, zostają umieszczeni na jednym oddziale szpitala, gdzie starają się znaleźć sobie jakieś zajęcie zanim lekarze odkryją co im dolega.
Tylko głupcy i konie tv sitcom British seriale komediowe
Tylko głupcy i konie
8.43110

Del Trotter prowadzi rodzinny interes o nazwie Trotters Independent Traders, ale stara się unikać wszelkich formalności takich, jak zezwolenia, podatki, czy też etyka. Cały biznes sprowadza się do jego zagraconego mieszkania i trójkołowca w charakterze firmowej furgonetki.
Up Pompeii tv sitcom British seriale komediowe
Up Pompeii
7.618110

Serial przedstawiający antyczne Popmeje oczami Lurcio, służącego w domu senatora Ludicrusa Sextusa, gdzie każdy dzień przynosi same niespodzianki.
Upadek i wzlot Reginalda Perrina tv sitcom British seriale komediowe
Upadek i wzlot Reginalda Perrina
8.812110

Reginald Perrin jest sfrustrowanym kierownikiem sprzedaży w firmie Sunshine Desserts prowadzonej przez ekscentrycznego CJ. Perrin właśnie przechodzi kryzys wieku średniego i zdaje sobie sprawę, że samobójstwo rozwiązałoby wszystkie jego problemy. Ale zamiast tego znajduje oryginalniejsze wyjście z sytuacji.
Whatever Happened to the Likely Lads tv sitcom British seriale komediowe
Whatever Happened to the Likely Lads
6.88110

Dalsze losy Boba i Terrego z serialu Likely Lads - spotykają się przypadkowo, kiedy Terry powraca po 5 latach w armii spędzonych zagranicą.
Wiecznie młodzi tv sitcom British seriale komediowe
Wiecznie młodzi
4.82110

Czterech studentów o diametrialnie różnych charakterach mieszka wspólnie pod jednym dachem, gdzie zaczynają się ich surrealistyczne przygody wypełnione slapstickiem and nonsensowną brutalnością.
Władza absolutna tv sitcom British seriale komediowe
Władza absolutna
8.019110

Prentiss McCabe to odnosząca wielkie sukcesy firma public relations z Londynu. Mamy okazję zobaczyć w jaki sposób osiągają swoje cele i jak nie pozwalają aby tak trywialne rzeczy jak prawda, czy moralność im w tym przeszkadzały.
Wtedy Churchill mi powiedział tv sitcom British seriale komediowe
Wtedy Churchill mi powiedział
4.87110

Szeregowiec Percy Potts odgrywa mało istotną rolę w samym centrum najważniejszego miejsca w toczącej II wojnę światową Wielkiej Brytanii - podziemnym bunkrze Winstona Churchilla.
Zielone skrzydło tv sitcom British seriale komediowe
Zielone skrzydło
8.09110

Lekarka Caroline Todd właśnie rozpoczyna swoją pierwszą pracę w szpitalu, ale nic nie idzie po jej myśli - musiała spędzić noc w samochodzie, wszyscy, których spotyka na swojej drodze są wobec niej opryskliwi i zaczyna się zastanawiać czy trafiła w dobre miejsce. Ale okazuje się, że jej problemy są niczym wobec tych, które mają inni pracownicy tego szpitala.
Złe wychowanie tv sitcom British seriale komediowe
Złe wychowanie
6.822110

Alfie Wickers jest nauczycielem w Abbey Grove School w Watford, ale problem polega na tym, że jest bardziej niedojrzały niż jego uczniowie.
’Allo ’Allo! tv sitcom British seriale komediowe
’Allo ’Allo!
9.25110

W trakcie II wojny światowej Rene Artois, właściciel kawiarni w nadmorskim miasteczku, niechętnie angażuje się w akcje francuskiego ruchu oporu, bo ściąga to na niego same kłopoty. A sam ma pod dostatkiem zmartwień starając się ukryć przed żoną swoje romanse z kelnerkami.
Średniaki tv sitcom British seriale komediowe
Średniaki
8.48110

Po rozwodzie rodziców Will przenosi się z prywatnej szkoły do publicznej, gdzie poznaje trójkę nowych przyjaciół... równie dziwacznych jak on sam.
Świat sportu Trevora tv sitcom British seriale komediowe
Świat sportu Trevora
4.422110

Trevor Heslop jest współwłaścicielem niewielkiej agencji reprezentującej interesy sportowców i każdego dnia musi się mierzyć z nietypowymi wymaganiami klientów.

Google+ seriale komediowe info on YouTube
Google+ profile Google+ page blog seriale komediowe war movies great mysteries sci fi radio shows