American seriale komediowe


8 prostych zasad tv sitcom American seriale komediowe
8 prostych zasad
5.612110

Ojciec przejmuje rolę wychowania nastoletnich córek, kiedy jego żona podejmuje pracę w szpitalu wymagającą długich godzin spędzanych poza domem.
Ace Ventura film seria komediowa American seriale komediowe
Ace Ventura
8.012110

Niezwykły detektyw i dwie niezwykłe przygody Ace’a Ventury - najlepszego na świecie (nie wspominając, że jedynego) zawodowego detektywa specjalizującego się w odnajdywaniu zwierząt.
Akademia policyjna film seria komediowa American seriale komediowe
Akademia policyjna
7.218110

Sukcesy i porażki nowych kadetów akademii policyjnej - i ochotników, i tych którzy trafili tam wbrew swojej woli.
Alex tv sitcom American seriale komediowe
Alex
3.65110

Alex, odnosząca sukcesy prawniczka, zaczyna spotykać się z właścicielem pubu. Jej ojciec, a jednocześnie zwierzchnik, nie cieszy się z ich związku.
ALF tv sitcom American seriale komediowe
ALF
8.018110

Statke kosmiczny obcych rozbija się na garażu typowej podmiejskiej rodziny, Tannerów. Jednak istota, która znajduje się w środku odbiega od tego, co możesz znać z filmów science fiction - nie planuje opanować świata, nie posiada supermocy ani potężnego mózgu.
Amerykański tata tv serial animowany American seriale komediowe
Amerykański tata
3.68110

Stan Smith pracuje dla CIA, co nie oznacza, że nie może być dobrym ojcem i kochającym mężem. To oznacza tylko, że ma obcego w pokoju gościnnym i czasami musi wyjechać wcześniej do pracy, żeby wysadzić coś po drodze.
Andy Richter, władca wszechświata tv sitcom American seriale komediowe
Andy Richter, władca wszechświata
6.46110

Andy Richter to przeciętny gość, który wykonuje dosyć zwyczajną pracę - pisze instrukcje obsługi dla firmy produkującej zaawansowaną broń. Jego nudną egzystencję przerywają tylko chwile, kiedy pozwala wyobraźnie przejąć kontrolę.
Austin Powers film seria komediowa American seriale komediowe
Austin Powers
4.812110

Austin Powers jest niezwykłym tajnym agentem - ma licencję na seksualną hiperaktywność i opowiadanie czerstwych żartów. Jego arcywrogiem jest Dr Evil, który stale formułuje plany mające dać mu kontolę na światem... albo przynajmniej pozbyć się Powersa.
Barney Miller tv sitcom American seriale komediowe
Barney Miller
7.611110

Detektywi z 12 posterunku codziennie mają do czynienia z nietypowymi sprawami i nietypowymi ludźmi. W ich zawodzie poczucie humoru jest niezbędne, żeby dotrwać do końca służby.
Bibliotekarz film seria komediowa American seriale komediowe
Bibliotekarz
6.022110

Flynn Carsen jest wiecznym studentem, który pomimo osiągania kolejnych stopni naukowych ani myśli o opuszczeniu uczelni. Kiedy zostaje do tego zmuszony otrzymuje niespodziewaną ofertę pracy w charakterze bibliotekarza w bardzo niezwykłej bibliotece.
Bill Cosby Show tv sitcom American seriale komediowe
Bill Cosby Show
7.211110

Rodzina lekarza położnika Heathcliffa Huxtable dostarcza mu więcej powodów do bólu głowy niż którakolwiek z jego pacjentek - nastoletnie córki, nastoletni syn, o apodyktycznej żonie nawet nie wspominając.
Biuro US mockumentary American seriale komediowe
Biuro US
2.813110

Amerykański remake brytyjskiego serialu The Office pokazującego życie pracowników lokalnego oddziału firmy papierniczej. Niekompetentny menedżer ustawicznie stawia siebie i pracowników w niezręcznych sytuacjach.
Bóg, diabeł i Bob tv serial animowany American seriale komediowe
Bóg, diabeł i Bob
5.62110

Bóg zamierza zniszczyć świat i zacząć go od początku, ale aby dać ludzkości ostatnią szansę wybiera jednego faceta, Boba, aby przekonał go, że ludzie są warci ocalenia.
Brooklyn 9-9 tv sitcom American seriale komediowe
Brooklyn 9-9
7.212110

Detektywi z brooklińskiego 99 posterunku mają swoje własne metody prowadzenia dochodzeń i zazwyczaj nie są to te najbardziej oczywiste metody. Ich nowy zwierzchnik, pierwszy czarny gej, który awansował na kapitana, stara się utemperować ich ułańską fantazję.
Brother’s Keeper tv sitcom American seriale komediowe
Brother’s Keeper
5.222110

Samotny ojciec Porter Waide, historyk i wykładowca w San Francisco, wychowuje swojego syna Oscara na swój wzór - chce aby był uczciwy, odpowiedzialny i dosyć nudny. Sytuacja zmienia się, kiedy do ich domu wprowadza się jego brat, lubiący imprezować zawodowy futbolista.
Byli tv sitcom American seriale komediowe
Byli
5.61110

Trzech rozwodników wprowadza się do jednego mieszkania należącego do adwokat, która zajmowała się ich sprawami rozwodowymi. Ma ona nadzieję, że będą w stanie pomagać sobie nawzajem z traumą, ale zamiast tego zaczynają przejmować od siebie najgorsze nawyki.
Californication komediodramat American seriale komediowe
Californication
2.417110

Wypalony zawodowo pisarz Hank Moody wyjeżdża do Kalifornii, aby zebrać materiały do nowej książki i spędzić nieco czasu z byłą żoną i córką. Długa lista orgii znaczy każdy jego krok.
Community tv sitcom American seriale komediowe
Community
6.023110

Prawnik Jeff Winger traci licencję na wykonywanie zawodu, kiedy jego pracodawca odkrywa, że okłamał go twierdząc, że posiada on licencjat. Zapisuje się do szkoły dla dorosłych Greendale Community College, gdzie poznaje grupę bardzo nietypowych ludzi.
Cougar Town: miasto kocic tv sitcom American seriale komediowe
Cougar Town: miasto kocic
4.47110

Niedawno rozwiedziona samotna matka nastolatniego Travisa postanawia wrócić do randkowania, co powoduje wiele krępujących sytuacji. Ale kiedy już raz poczuła się znowu młoda Jules nie ma zamiaru przestać zachowywać się jak nastolatka.
Cudowne lata tv sitcom American seriale komediowe
Cudowne lata
8.013110

Cudowne lata tv sitcom American seriale komediowe
Cudowne lata
8.02110

Cybill tv sitcom American seriale komediowe
Cybill
7.610110

Cybill Sheridan, niegdyś popularna aktorka, z wiekiem musi zadowolić się rolami w reklamach i podrzędnych filmach żeby się utrzymać. Jej zbuntowana nastoletnia córka i byli mężowie nie pomagają jej ustabilizować sobie życia.
Czy leci z nami pilot? film seria komediowa American seriale komediowe
Czy leci z nami pilot?
1019110

Parodia popularnych w latach 1970-tych filmów katastroficznych - były pilot wojskowy stara się ratować swój związek ze stewardessą i wsiada do samolotu pasażerskiego, na pokładzie którego jest ona. Jego umiejętności pilotażu wkrótce okażą się bezcenne.
Dharma i Greg tv sitcom American seriale komediowe
Dharma i Greg
5.69110

Dharma, córka pary hipisów, która dorastała w dosyć nietypowych warunkach, oraz Greg, jedyny syn pary z wyższych sfer. Ci dwoje po bardzo krótkiej znajomości postanowili wziąć ślub mimo, że właściwie nie mają ze sobą nic wspólnego.
Diabli nadali tv sitcom American seriale komediowe
Diabli nadali
6.418110

Doug pracuje jako kurier, ale nie sprawia mu to przyjemności. Jego pocieszeniem jest piękna żona, której towarzystwo też nie daje mu przyjemności, a przynajmniej od kiedy jej ojciec zamieszkał z nimi.
Dorastająca nadzieja tv sitcom American seriale komediowe
Dorastająca nadzieja
5.29110

Jimmy musi szybko dorosnąć i przyjąć rolę samotnego ojca po tym jak rodzi się jego córka Hope, a jej matka, z którą spędził tylko jedną noc, trafia do więzienia.
Dorwać Smarta tv sitcom American seriale komediowe
Dorwać Smarta
6.422110

Parodia Jamesa Bonda - Maxwell Smart jest jednym z tajnych agentów organizacji CONTROL, której celem jest powstrzymywanie agentów organizacji KAOS przed wprowadzaniem w życie ich szatańskich planów.
Dostawa na telefon tv sitcom American seriale komediowe
Dostawa na telefon
6.82110

Todd Dempsy wraca o biura, które menedżerem ma właśnie zostać, ale dowiaduje się call center, którym będzie zarządzał zostało przeniesione. Do Mombaju w Indiach...
Drew Carey Show tv sitcom American seriale komediowe
Drew Carey Show
7.619110

Fryzura na zapałkę, okulary z grubymi szkłami i krągłą sylwetka - to właśnie Drew Carey, asystent kierownika kadr w centrum handlowym w Cleveland. Sfrustrowany swoją pracą zawsze może liczyć na swoich przyjaciół.
Dwa głupie psy tv serial animowany American seriale komediowe
Dwa głupie psy
8.02110

Dwa głupie psy... Z pewnością można stwierdzić, że są to psy, są dosyć głupie i jest ich mniej niż trzy. Fabuły poszczególnych odcinków nie mają zazwyczaj większej głębi niż to streszczenie.
Dweebs tv sitcom American seriale komediowe
Dweebs
6.420110

Geniusz komputerowy Warren Mosbey postanawia przenieść swoją firmę z garażu, gdzie do tej pory pracowali do biurowca. Zatrudnia młodą kobietę, Carey, do prowadzenia ich biura. Obecność kobiety jest nie lada szokiem dla jego pracowników, którzy stanowią zbieraninę dziwaków.
Dwie spłukane dziewczyny tv sitcom American seriale komediowe
Dwie spłukane dziewczyny
2.45110

Dwie młode dziewczyny pracujące jako kelnerki, sprytna Max oraz córka aresztowanego milionera Caroline, łączą siły, aby otworzyć swój własny interes - sklep z babeczkami. Jedyne, czego potrzebują to pieniądze...
Dwóch i pół tv sitcom American seriale komediowe
Dwóch i pół
5.614110

Po rozwodzie Alan jest zmuszony wprowadzić się do domku przy plaży swojego nieodpowiedzialnego brata Charliego. Ale razem z nim wprowadza się też jego nastoletni syn, co zmienia życie ich obu.
Ed komediodramat American seriale komediowe
Ed
6.812110

Ed Stevens, uznany prawnik z nowojorskiej kancelarii, po tym jak zastał swoją żonę w łóżku z listonoszem postanawia zmienić swoje życie. Przeprowadza się do swojego rodzinnego miasta Stuckeyville i otwiera swoją własną firmę w kręgielni, którą właśnie kupił.
Frasier tv sitcom American seriale komediowe
Frasier
7.29110

Doktor Frasier Crane przeprowadza się do swojego rodzinnego Seattle i przyjmuje pracę w charakterze psychiatry udzielającego porad słuchaczom radia. Ale nie jest to jedyna zmiana w jego życiu - musi też zająć się ojcem, który nie powinien mieszkać sam w wyniku postrzału z czasów kiedy służył w policji.
Fugirantka tv sitcom American seriale komediowe
Fugirantka
3.67110

Senator Selina Meyer zostaje wiceprezydentem Stanów Zjednoczonych, co jest złą wiadomością dla Stanów Zjednoczonych biorąc pod uwagę jej talent do wpadek.
Futurama tv serial animowany American seriale komediowe
Futurama
7.620110

Dostawca pizzy Philip J. Fry zostaje przypadkiem zamrożony w kapsule kriogenicznej na 1000 lat i w roku 3000 powraca do życia, aby zobaczyć jak bardzo Ziemia zmieniła się w tym czasie.
Głowa rodziny tv serial animowany American seriale komediowe
Głowa rodziny
6.415110

Peter Griffin nie jest dobrym ojcem, nie jest dobrym mężem ani dobrym przyjacielem... co czyni go dobrym materiałem na głównego bohatera serialu komediowego. Otoczony przez równie barwne postaci, co on sam ciągle pakuje się w dwóznaczne sytuacje.
Hank tv sitcom American seriale komediowe
Hank
4.018110

Hank Pryor był rekinem biznesu, ale teraz musi się pogodzić ze swoim nowym życiem - życiem przeciętnego ojca i męża mieszkającego w przeciętnym podmiejskim domku.
Hogan’s Heroes tv sitcom American seriale komediowe
Hogan’s Heroes
3.25110

Pułkownik Hogan kieruje działaniami więźniów z niemieckiego obozu jenieckiego w czasie II wojny światowej i robi wszystko, co może aby utrudnić Niemcom życie. A może zrobić zaskakująco dużo.
Hot Shots! film seria komediowa American seriale komediowe
Hot Shots!
9.611110

Parodie filmów wojennych i filmów akcji (np. Top Gun, Rambo 2, Commando) utrzymane w stylu zbliżonym do Czy leci z nami pilot?
Hoży doktorzy tv sitcom American seriale komediowe
Hoży doktorzy
6.44110

Lekarze, pielęgniarki i reszta personelu szpitala Sacred Heart Hospital to mieszanina historii pełnych nietypowego humoru, surrealistycznych elementów, ale też życiowych dramatów i osobistych dylematów.
Ja się zastrzelę tv sitcom American seriale komediowe
Ja się zastrzelę
7.617110

Jack Gallo jest ekscentrycznym właścicielem Blush, magazynu o modzie. Zebrał nietypowy zespół pracowników do prowadzenia go, a pewnego dnia jego córka, z którą nie miał od dawna kontaktu, zgłosiła się do niego szukając pracy.
Jak ja nie znoszę mojej córki tv sitcom American seriale komediowe
Jak ja nie znoszę mojej córki
4.812110

Rozwódka Annie i jej najlepsza przyjaciółka Nikki mają problemy wychowawcze ze swoimi nastoletnimi córkami i nie mają pojęcia jak sobie z tym poradzić, a ich ojcowie też nie są wielką pomocą.
Jak ojciec coś palnie, to... tv sitcom American seriale komediowe
Jak ojciec coś palnie, to...
6.015110

Po utracie pracy Henry jest zmuszoy wprowadzić się do swojego ojca, emerytowanego wojskowego lekarza, którego nie cieszy wizja porzucenia obecnego trybu życia.
Jak pan może, panie doktorze tv sitcom American seriale komediowe
Jak pan może, panie doktorze
9.613110

Doktor John Becker jest świetnym lekarzem, prowadzi małą praktykę w Bronxie, ale ma jedną drobną wadę - nie cierpi ludzi. Oczywiście nie wszystkich, tylko tych głupich, niedojrzałych, nie zgadzających się z nim, zajmujących jego miejsce parkingowe... Lista jest długa.
Jak poznałem waszą matkę tv sitcom American seriale komediowe
Jak poznałem waszą matkę
3.612110

Ted Mosby opowiada swoim dzieciom historię jak poznał ich matkę, ale opowiada to okrężną drogą, co tydzień prezentując inny kawałek swojej przeszłości związanej z jego najlepszym przyjaciółmi: Marshallem, Lily, Robin i Barneyem.
Jeden gniewny Charlie tv sitcom American seriale komediowe
Jeden gniewny Charlie
3.27110

Były zawodowy bejsbolista prowadzi zajęcia z kontroli gniewu, ale sam powinien brać udziałw podobnej terapii.
Jess i chłopaki tv sitcom American seriale komediowe
Jess i chłopaki
4.011110

Młoda Jess dzieli mieszkanie z 3 współlokatorami... męskimi współlokatorami, co prowadzi do dziwnych sytuacji i nietypowych przyjaźni.
Jesteś tam, Chelsea? tv sitcom American seriale komediowe
Jesteś tam, Chelsea?
2.018110

Chelsea Newman to dwudziestoparoletnia kelnerka pracująca w barze, co akurat dobrze się składa, bo jej hobby to alkohol i przygodne znajomości.
Jim wie lepiej tv sitcom American seriale komediowe
Jim wie lepiej
5.219110

Rodzina mieszkająca na przedmieściach Chicago - nieodpowiedzialny ojciec Jim, jego żona Cheryl, która musi naprawiać jego błędy, oraz trójka ich dzieci.
Joey tv sitcom American seriale komediowe
Joey
4.813110

Joey Tribbiani przenosi się z Nowego Jorku do Los Angeles, aby skupić się na swojej karierze aktorskiej. Wprowadza się do mieszkania swojej siostry i zaczyna nowe życie.
Johnny Bravo tv serial animowany American seriale komediowe
Johnny Bravo
7.63110

Johny Bravo ma swój styl, a dokładniej jego stylem jest mieszanina cudzych stylów. Jest jak połączenie Elvisa Presleya z Casanovą, ale bez charyzmy ani uroku osobistego.
Karolina w mieście tv sitcom American seriale komediowe
Karolina w mieście
8.412110

Odnosząca sukcesy autorka publikowanego w gazecie komiksu zatrudnia zamkniętego w sobie artystę Richarda do kolorowania jej rysunków. Jej radosne podejście do życia rodem z Wisconsin nie pozwala jej przejść obok jego cynicznej natury i usilnie stara się go zmienić.
Kim jest Samantha? tv sitcom American seriale komediowe
Kim jest Samantha?
7.221110

Młoda kobieta o imieniu Samantha traci pamięć i teraz z pomocą rodziny i przyjaciół stara się dowiedzieć kim była wcześniej i kim jest teraz.
Korporacja według Teda tv sitcom American seriale komediowe
Korporacja według Teda
5.620110

Wielka korporacja Veridian Dynamics należy do tych przedsiębiorstw, które produkują wszystko i wiedzą wszystko. Serial prezentuje ludzi stojących za sukcesem takich firm.
Kroniki Seinfelda tv sitcom American seriale komediowe
Kroniki Seinfelda
9.221110

Kiedyś nazwany serialem o niczym, co dobrze podsumowuje Kroniki Seinfelda. Komik Jerry Seinfeld, jego najlepszy przyjaciel George Costanza, była dziewczyna Elaine Benes i dziwaczny sąsiad Kramer - każde z nich natrafia na nietypowe problemy w prywatnym życiu i znajdyje niezwykłe metody, aby sobie z nimi poradzić.
Laboratorium Dextera tv serial animowany American seriale komediowe
Laboratorium Dextera
6.818110

Dexter to mały geniusz, który w domu swoich rodziców skrywa pewną tajemnicę - średniej wielkości tajne laboratorium. Nie ma takiej rzeczy, której nie jest w stanie zbudować... O ile jego siostra Dee Dee wszystkiego nie popsuje.
Lateline tv sitcom American seriale komediowe
Lateline
4.022110

Wieczorny program informacyjny Lateline jest przykładem profesjonalizmu i jego oddani pracownicy każdego dnia nie szczędzą wysiłku, aby zdobyć wartościowe informacje. A przynajmniej tak to wygląda na zewnątrz...
Lucky Louie tv sitcom American seriale komediowe
Lucky Louie
4.014110

Louie to typowy ciężko pracujący Amerykanin z pracą, której nie znosi, pustym kontem w banku i rodziną, która doprowadza go do szału.
Łowcy duchów film seria komediowa American seriale komediowe
Łowcy duchów
8.419110

Trójka ekscentrycznych naukowców zostaje wyrzucona z uniwersytetu, nie mając już posad postanawiają spróbować swoich sił w dziedzinie duchów już jako prywatna firma. Kiedy Nowy Jork nawiedza inwazja duchów stają się niezastąpieni.
Mam na imię Earl tv sitcom American seriale komediowe
Mam na imię Earl
8.016110

Earl miał najpierw niesamowite szczęście (wygrał na loterii), a potem niesamowitego pecha (zgubił zwycięski los). Dochodzi do wniosku, że wszystkiemu winne jest jego próżniacze życie i postanawia zmienić się, aby naprawić swoją karmę. Sporządza listę wszystkich ludzi, których w przeszłości skrzywdził, a teraz stara się im to wynagrodzić.
MASH tv sitcom American seriale komediowe
MASH
7.218110

Serial komediowy, którego fabuła toczy się w amerykańskim szpitalu polowym w trakcie wojny koreańskiej. Wydawałoby się, że to nie najlepsze tło dla komedii, ale wiele się tutaj dzieje - lekarze koncentrują się na uganianiu się za pielęgniarkami, pielęgniarki na unikaniu lekarzy, a dowódca skupia się na unikaniu bycia dowódcą...
Melissa & Joey tv sitcom American seriale komediowe
Melissa & Joey
5.28110

Radna Mel Burke musi zaopiekować się swoją siostrzenicą i jej bratem po tym, jak ich matka zostaje aresztowana za przekręty finansowe. A że ma już sporo na głowie zatrudnia Joey w charakterze mieszkającego w jej domu opiekuna dla nastolatków.
Męska robota tv sitcom American seriale komediowe
Męska robota
4.02110

Czterech kumpli pracuje razem w redakcji magazynu i spędzają wiele czasu szukając rozwiązań swoich problemów w związkach z kobietami. Lub też braku takowych związków.
Miasteczko South Park tv serial animowany American seriale komediowe
Miasteczko South Park
7.62110

Animowany serial o trzecioklasistach z miasteczka South Park, które znacznie odbiega od stereotypu cichego zakątka, w którym niewiele się dzieje.
Mike i Molly tv sitcom American seriale komediowe
Mike i Molly
6.814110

Policjant Mike i nauczycielka Molly spotykają się przypadkiem na spotkaniu anonimowych obżartuchów i zakochują w sobie, ale ich rodziny nie ułatwiają im wcale tego związku.
Miłość z o.o. tv sitcom American seriale komediowe
Miłość z o.o.
4.822110

Clea prowadzi agencję pomagającą ludziom odnaleźć swoich wymarzonych partnerów albo przezwyciężyć lęki związane z randkami, ale jej własne życie nie jest idealne.
Miss Guided tv sitcom American seriale komediowe
Miss Guided
5.217110

Becky Freeley powraca do swojej dawnej szkoły średniej, gdzie zostaje doradcą zawodowym dla uczniów, ale problem polega na tym, że nie potrafi nawet poradzić sobie ze swoim własnym życiem.
Naga broń film seria komediowa American seriale komediowe
Naga broń
8.87110

Detektyw Frank Drebin jest oddany swojej pracy i nic nie jest w stanie odwrócić jego uwagi od ścigania przestępców. A przynajmniej tak było zanim spotkał Jane Spencer. Seria filmów powstała w oparciu o serial Police Squad.
Nazywam się Higgins, sir radio seriale komediowe American seriale komediowe
Nazywam się Higgins, sir
4.01110

Przygody przeciętnej amerykańskiej rodziny, która pewnego dnia odziedzicza w spadku po dalekich krewnych angielskiego lokaja, Higginsa.
NewsRadio tv sitcom American seriale komediowe
NewsRadio
9.22110

Nowojorska stacja radiowa WNYX ma wszystko, co jest potrzebne do odniesienie sukcesu: oddanych pracowników, pomysłowego menedżera i nieprzyzwoicie bogatego właściciela. Niestety pracownicy konkurują pomiędzy sobą, menedżerowi brakuje doświadczenia, a właściciel jest... delikatnie rzecz ujmując ekscentryczny.
Nie zadzieraj z zołzą spod 23 tv sitcom American seriale komediowe
Nie zadzieraj z zołzą spod 23
3.610110

Naiwna dziewczyna z małego miasteczka przenosi się do Nowego Jorku, gdzie jej współlokatrką zostaje Chloe - pozbawiona wszelkiej moralności typowa mieszkanka metropolii.
Niegrzeczni faceci USA tv sitcom American seriale komediowe
Niegrzeczni faceci USA
2.817110

Kevin i Jamie to współlokatorzy z niezwykle barwnymi opiniami na temat świata, związków i seksu. Amerykańska wersja brytyjskiego klasyka.
Night Court tv sitcom American seriale komediowe
Night Court
6.013110

Pewnej nocy sąd na Manhattanie zyskuje nowego sędziego, Harolda T. Stone, który okazuje się nie być zupełnie zwyczajnym sędzią - wielki fan Mela Torme i dziecinnych żartów, woli podążać za swoim sercem niż trzymać się sztywno litery prawa.
Norm Show tv sitcom American seriale komediowe
Norm Show
7.225110

Zawodowy hokeista zostaje dożywotnio zawieszony za podejrzenie sprzedania meczu i unikanie podatków. Aby uniknąć trafienia za kratki zgadza się odpracować wyrok w ośrodku pomocy społecznej, chociaż stara się robić najmniej jak się da.
Nowe przygody starej Christine tv sitcom American seriale komediowe
Nowe przygody starej Christine
5.65110

Kiedy jej mąż ponownie żeni się (także z dziewczyną o imieniu Christine) stara Christine jako samotna matka znajduje sposoby, aby przejąć kontrolę nad swoim życiem, ale zazwyczaj nie są to najlepsze sposoby.
Nowe życie Fran tv sitcom American seriale komediowe
Nowe życie Fran
3.625110

Matka dwójki dzieci zakochuje się w mężczyźnie o połowę od niej młodszym i niewiele starszym niż jej własny syn, co nastręcza sporo problemów.
Odporna na miłość tv sitcom American seriale komediowe
Odporna na miłość
4.86110

Rebecca Thomas jako samotna matka postanawia wrócić do randkowania desperacko potrzebując pomocy przyjaciół.
Ojcowie tv sitcom American seriale komediowe
Ojcowie
4.816110

Eli i Warner z powodzeniem prowadzą własne studio produkujące gry komputerowe. Zadowoleni ze swojego życia muszą się przygotować na szok, kiedy do ich domów muszą wprowadzić się ich ojcowie.
Pan Złota Rączka tv sitcom American seriale komediowe
Pan Złota Rączka
6.018110

Życie rodzinne Tima Taylora, gwiazdy telewizyjnego programu o majsterkowaniu Tool Time - trójka jego synów wystawia na próbę cierpliwość jego żony Jill. Na szczęście Tim zawsze może liczyć na poradę swojego tajemniczego sąsiada Wilsona.
Para za parą tv sitcom American seriale komediowe
Para za parą
4.025110

Mieszanina uczuć w związkach pomiędzy szóstką przyjaciół mieszkających w dużym mieście - jedne pary się rozpadają, a inne zaczynają się spotykać.
Pępek świata tv sitcom American seriale komediowe
Pępek świata
6.03110

Rodzina Heck z Orson w Indianie - dwoje ciężko pracujących rodziców i trójka bardzo nietypowych dzieci. Obserwujemy ich codzienne porażki i rzadkie i malutkie sukcesy.
Pierwsza liga film seria komediowa American seriale komediowe
Pierwsza liga
6.421110

Nowa właścicielka drużyny Cleveland Indians stara się sprzedać klub, ale nie uda jej się to jeżeli klub zdobędzie mistrzostwo. Robi więc wszystko, co się da aby przegrywali, jak chociażby zatrudnienie zbieraniny amatorów jako graczy.
Pingwiny z Madagaskaru tv serial animowany American seriale komediowe
Pingwiny z Madagaskaru
7.611110

Tylko te cztery pingwiny mogą ocalić świat... A przynajmniej Zoo w nowojorskim Central Parku, w którym mieszkają.
Pinky i Mózg tv serial animowany American seriale komediowe
Pinky i Mózg
7.224110

Pinky i Mózg to dwie genetycznie ulepszone myszy, które mieszkają w niewielkiej klatce, gdzieś w laboratoriach ACME. Co noc te myszy podejmują próbę przejęcia kontroli nad całym światem!
Po dyżurze tv sitcom American seriale komediowe
Po dyżurze
4.416110

Rodzina lekarzy (rodzice i dzieci), którzy mają znacznie więcej problemów z sobą samymi niż można byłoby się spodziewać.
Podmiejski czyściec tv sitcom American seriale komediowe
Podmiejski czyściec
4.86110

George, mieszkający wraz z córką w Nowym Jorku samotny ojciec, obawia się, że ulega ona złemy wpływowi otoczenia i postanawia, że muszą się przenieść na przedmieścia. Mimo, iż jest tutaj bezpieczniej, to życie nie jest wcale tak proste jak mu się wydawało.
Pohamuj entuzjazm komedia improwizowana American seriale komediowe
Pohamuj entuzjazm
4.416110

Larry David, współtwórca serialu Seinfeld, który przedstawiał historie oparte na jego przeszłości, tym razem pokazuje jak naprawdę wygląda jego życie. Przynajmniej mniej więcej - serial jest improwizowany przez aktorów.
Police Squad! tv sitcom American seriale komediowe
Police Squad!
1012110

Detektyw Frank Drebin jest jednym z najlepszych detektywów w Police Squad - inteligentny, oddany służbie, a co najważniejsze kompletnie nieprzewidywalny tak samo jak historie, w których bierze udział.
Pół na pół tv sitcom American seriale komediowe
Pół na pół
4.419110

Mona i Dee Dee są przyrodnimi siostrami, które mają jednego ojca i dwie nienawidzące się matki. Kompletnie różnią się od siebie, co jest widoczne na każdym kroku.
Prawie doskonali tv sitcom American seriale komediowe
Prawie doskonali
4.810110

Praca w stacji telewizyjnej nie wygląda tak, jak można by się spodziewać. Claude Casey zostaje asystentką prezentera wiadomości Willa Butlera, co nie jest łatwym zajęciem, kiedy trzeba radzić sobie z jego dziwnymi wymaganiami, jak również z niemiłymi kolegami z pracy.
Przyjaciele tv sitcom American seriale komediowe
Przyjaciele
7.62110

Przyjaciele z czasów szkolnych wprowadzają się do dwóch sąsiednich mieszkań w Nowym Jorku, ale ich przeszłość zaczyna wpływać na obecne wybory zawodowe i miłosne.
Przyjaciółki tv sitcom American seriale komediowe
Przyjaciółki
4.412110

Serial koncentrujący się na losach czterech czarnoskórych przyjaciółek mieszkających w Los Angeles.
Przypadek zgodny z planem tv sitcom American seriale komediowe
Przypadek zgodny z planem
5.618110

Billie zachodzi w ciążę z dużo młodszym chłopakiem, który miał być tylko przygodą na jedną noc, a teraz starają się jakoś zbudować wokół tego związek.
Przystanek Alaska komediodramat American seriale komediowe
Przystanek Alaska
6.84110

Świeżo upieczony lekarz otrzymuje świetnie płatną ofertę pracy w przychodni w Cicely. Jak się później dowiaduje Cicely znajduje się na Alasce i zdecydowanie nie jest to zupełnie przeciętne miasteczko.
Redakcja sportowa tv sitcom American seriale komediowe
Redakcja sportowa
5.214110

Spojrzenie na drugą stronę kamer w kanale sportowym - przyjaźnie, sukcesy i niepowodzenia prowadzących program, jak i producentów.
Robot Chicken tv serial animowany American seriale komediowe
Robot Chicken
4.46110

Szalony naukowiec tworzy zmechanizowanego kurczaka, a potem zmusza go do oglądania telewizji, ale nie są to programy jakich można by się spodziewać.
Rockefeller Plaza 30 tv sitcom American seriale komediowe
Rockefeller Plaza 30
4.825110

Spojrzenie na drugą stronę kamer w fikcyjnym programie komediowym TGS with Tracy Jordan, gdzie życie scenarzystki i producentki Liz Lemon jest ciągłą walką z kaprysami szefów i konfliktami pomiędzy obsadą i autorami tekstów.
Roseanne tv sitcom American seriale komediowe
Roseanne
7.65110

Roseanne ma sporą nadwagę, jest głośna i stara się zdominować każdego rozmówcę. Poza tym pracuje w fabryce i wraz z mężem stara się wychować trójkę dzieci.
Rozwodnik Gary tv sitcom American seriale komediowe
Rozwodnik Gary
5.213110

Świeżo rozwiedziony Gary Brooks musi radzić sobie z pracą, zajmowaniem się dwójką dzieci, denerwującą byłą żoną i wymagającą obecną dziewczyną.
Różowe lata 70 tv sitcom American seriale komediowe
Różowe lata 70
8.825110

Grupa przyjaciół z Wisconsin mieszka w tej samej okolicy, chodzą do tej samej szkoły i doświadczają tych samych szaleństw, które przyniosły ze sobą lata 1970-te.
Sara tv sitcom American seriale komediowe
Sara
7.66110

Sara McKenna jest prawniczką pracującą w biurze pomocy prawnej w San Francisco, gdzie spotyka wielu nietypowych klientów i... równie nietypowych kolegów po fachu.
Sarah Silverman tv sitcom American seriale komediowe
Sarah Silverman
4.023110

Sarah Silverman bierze się za wszelkie kontrowersyjne tematy, jakie tylko wpadną jej w ręce - rasizm, narkotyki, lizanie psich tyłków...
Saturday Night Live program skeczowy American seriale komediowe
Saturday Night Live
6.017110

Legendarny amerykański program skeczowy od ponad 40 lat nadawany na żywo z Nowego Jorku i korzystający z talentów czołowych amerykańskich komików.
Simpsonowie tv serial animowany American seriale komediowe
Simpsonowie
7.619110

Simpsonowie - przeciętna amerykańska rodzina żyjąca w przeciętnym amerykańskim miasteczku Springfield i prowadząca zupełnie nieprzeciętne życie.
Skrzydła tv sitcom American seriale komediowe
Skrzydła
8.822110

Dwaj bracia, pracowity Joe i lekkoduch Brian, prowadzą malutką linię lotniczą na wyspie Nuntacket i stale muszą walczyć o przetrwanie.
Spin City tv sitcom American seriale komediowe
Spin City
8.022110

Mike Flaherty jest zastępcą burmistrza Nowego Jorku, co nie jest wcale łatwym zawodem, zwłaszcza kiedy ma się takiego szefa, jak Randall M. Winston zaliczającego jedną wpadkę za drugą.
Sposób użycia tv sitcom American seriale komediowe
Sposób użycia
4.018110

Trzy pary ludzi i trzy zupełnie różne relacje pomiędzy nimi - Jeff i Audrey małżeństwo z dłuższym stażem, Adam i Jennifer przygotowujący się do ślubu oraz kobieciarz Russell i jego uciemiężony asystent Timmy.
Straszny film film seria komediowa American seriale komediowe
Straszny film
4.03110

Seria komedii parodiujących wszelkie popularne horrory, jak również inne gatunki, i wytykających typowe schematy dla hollywoodzkich produkcji.
Tak, kochanie tv sitcom American seriale komediowe
Tak, kochanie
6.012110

Dwie siostry i ich mężowie żyją razem obok siebie, co powoduje zgrzyty pomiędzy sumiennym i ciężko pracującym Gregiem, a Jimmim, który stara się nie przemęczać pracą.
Taxi tv sitcom American seriale komediowe
Taxi
6.011110

Losy grupy nowojorskich taksówkarzy i ich wiecznie kombinującego dyspozytora - dla nich każda noc może oznaczać niebezpieczeństwo, ale też szansę na zarobienie pieniędzy. Widzimy ich kiedy czekają w zajezdni na samochody, gonią za swoimi marzeniami albo pomagają sobie nawzajem.
Teoria wielkiego podrywu tv sitcom American seriale komediowe
Teoria wielkiego podrywu
8.02110

Życie czwórki pracowników uniwersytetu w Pasadenie zmienia się całkowicie, kiedy poznają Penny - zupełnie normalną dziewczynę. Od tego momentu nic już nie będzie takie jak wcześniej.
Teraz ty tv sitcom American seriale komediowe
Teraz ty
5.215110

Singielka Billie Thornton zakochuje się w młodszym od siebie Aidanie i wkrótce odkrywa jakie problemu pociąga za sobą różnica wieku.
The Story of Dr Kildare radio seriale komediowe American seriale komediowe
The Story of Dr Kildare
5.26110

Młody i pełen ideałów doktor Kildare i zrzędliwy, ale poczciwy doktor Gillespie - idealna mieszanka, która tworzy wyjątkowość szpitala Blair General Hospital.
U nas w Filadelfii tv sitcom American seriale komediowe
U nas w Filadelfii
4.013110

Czworo przyjaciół prowadzi mały, zapuszczony bar w Filadelfii, ale kiedy starają się polepszyć swoje życie albo ulepszyć bar zazwyczaj pakują się w środek dosyć surrealistycznych przygód.
W krzywym zwierciadle: Wakacje film seria komediowa American seriale komediowe
W krzywym zwierciadle: Wakacje
6.014110

Clark Griswold i jego rodzina ma wyraźnie pecha, zwłaszcza kiedy wybierają się na wakacje - najpierw wyjazd do parku rozrywki, potem wycieczka po Europie i na koniec Las Vegas - szystkie te wyprawy kończą się porażką.
Whitney tv sitcom American seriale komediowe
Whitney
4.421110

Alex i Whitney nie mogliby bardziej różnić się od siebie charakterami, ale razem tworzą szczęśliwą parę, której ślub nie jest do niczego potrzebny.
Will & Grace tv sitcom American seriale komediowe
Will & Grace
2.418110

Will Truman jest gejem i odnoszącym sukcesy prawnikiem, a jego najlepsza przyjaciółka Grace Adler prowadzi własną firmę projektującą wnętrza. Serial koncentruje się na ich relacjach.
Wirtualna liga komedia improwizowana American seriale komediowe
Wirtualna liga
6.45110

Grupa przyjaciół, których łączy pasja do gry w wirtualny futbol i fakt, że nie potrafią wyznaczyć granicy między grą a prawdziwym życiem.
Witam panie tv sitcom American seriale komediowe
Witam panie
4.87110

Niezdarny i pechowy Anglik zamieszkuje w Kalifornii, gdzie stara się nie wyróźniać z tłumu i znaleźć swoją kobietę marzeń.
Wszyscy kochają Raymonda tv sitcom American seriale komediowe
Wszyscy kochają Raymonda
5.212110

Serial oparty na występach komika Raya Romano. Występuje w roli dziennikarza sportowego, który zrzuca na swoją żonę zajmowanie się ich dziećmi oraz radzenie sobie z wścibską matką, która mieszka po drugiej stronie ulicy.
Wszyscy nienawidzą Chrisa tv sitcom American seriale komediowe
Wszyscy nienawidzą Chrisa
6.814110

Serial inspirowany wspomnieniami Chrisa Rocka z czasów dzieciństwa spędzonego na Brooklynie w Nowym Jorku. Chris jest jedynym czarnym uczniem w szkole, jego ojciec ciężko pracuje całe dnie, apodyktyczna matka nie zostawia mu wiele swobody, a sąsiedzi to mieszanina bardzo różnych postaci.
Zakręcony tv sitcom American seriale komediowe
Zakręcony
7.69110

Prowadzący niezwykle poukładane życie Henry zostaje przez wydawnictwo wyznaczony na redaktora książek Iana Starka, autora horrorów o dosyć unikalnym poczuciu humoru i podejściu do życia.
Zapytaj Harriet tv sitcom American seriale komediowe
Zapytaj Harriet
5.224110

Dziennikarz sportowy Jack Cody ma problemy ze znalezieniem pracy, a ze względu na swoją córkę nie może przebierać w ofertach. Znajduje w końcu zajęcie - pisanie odpowiedzi w kolumnie porad sercowych - ale aby je dostać musiałby w przebraniu udawać kobietę.
Zdrówko tv sitcom American seriale komediowe
Zdrówko
7.27110

Stary bostońskie bar o nazwie Zdrówko jest prowadzony przez Sama Malone, byłego zawodowego bejsbolistę i jego dawnego trenera. Nowa kelnerka, Diane, musi się przyzwyczaić do atmosfery tego miejsca - stali bywalcy spędzają tutaj całe popołudnia dyskutując o wszystkich nieistotnych rzeczach na świecie.
Zwariowany świat Malcolma tv sitcom American seriale komediowe
Zwariowany świat Malcolma
7.212110

Rodzina Malcolma nie należy do typowych: wybuchowa matka, ojciec pantoflarz, starszy brat, który go bije i młodszy, który ciągle wpada w problemy. Nawet nie wspominając o najstarszym z braci, który musiał za karę zostać odesłany do szkoły wojskowej.
Życie jak sen tv sitcom American seriale komediowe
Życie jak sen
5.613110

Martin Tupper pracuje jako redaktor w wydawnictwie specjalizującym się w tandetnych książkach ociekających seksem. Jego była żona ponownie wyszła za mąż za faceta będącego ideałem pod każdym względem, a sekretarka nie ma dla niego za grosz szacunku. Skoro jego życie to chaos Martinowi zdarza się uciekać w świat fantazji.
Świat według Bundych tv sitcom American seriale komediowe
Świat według Bundych
8.013110

Rodzina Bundych nie jest typową amerykańską rodziną... A może jednak? Al pracuje ciężko w sklepie obuwniczym, jego żona Peg przepuszcza wszystkie jego pieniądze, jego głupiutka córka Kelly działa jak magnes na nastolatków, a syn Bud jest inteligentny, ale nikt za nim nie przepada.
Świat według Mindy tv sitcom American seriale komediowe
Świat według Mindy
5.611110

Mindy Lahiri jest Hinduską i pracuje jako ginekolog w niewielkieh przychodni. Jej życie prywatne to całkowity chaos - jej oczekiwania rodem z komedii romantycznych są bardzo odległe od rzeczywistości.

Google+ seriale komediowe info on YouTube
Google+ profile Google+ page blog seriale komediowe war movies best mystery movies sci fi radio shows